Skoda Fabia Club fórum

Pontos idő: hétf. jan. 22, 2018 12:44 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1291 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 83, 84, 85, 86, 87
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Ingadozó alapjárat
HozzászólásElküldve: hétf. máj. 11, 2009 5:55 pm 

Sziasztok!
Utánanéztem de nem találtam ehez topikot. Ha mégis létezik bocsi.
2003-as 1.4 16V 100 LE 165 e. km
Már kétszer jött elő ez a probléma. Közlekedem a városban, és egyszer csak megőrül az alapjárat. Pontosan azt csinálja, hogy lemegy kb. 600-ig majd egy kicsit beremeg az egész autó. Utána felmegy 1000-1100 körülre, de közben kigyullad az EPC és a sárga motor sziluett. Plusz elmegy a motor ereje, és hiába nyomom a gázt nem tudom 2000 főlé vinni a ford.számot. Az elsőnél befo....tam, hogy mi lehet ez. Szerencsére araszolás volt , és így nem tartottam fel senkit,azért kiszenvedtem magam a külső sávba. Ez így ment kb. 5 percig majd támadt egy 5letem, és leállítottam a motort. Kicsit fáztam, hogy nem indul újra, de szerencsére nem így történt. Indítózás, minden rendben. Ment az autó felvette a ford.számot stb. Az EPC és a sziluett még világított. Másnap reggel persze már nem világított, de azért feltettem a komputerre, persze semmi.
A mai napon hazafelé megint előadta ezt a szitut, kisértetiesen majdnem ugyanazon a helyen.
Egyébként az alapjáratom néha ingadozik de semmi különös, csak kileng egy picit és visszaáll az eredeti helyzetébe.
Arra gondoltam, hogy lehet a benzinszűrő cseréje megoldaná a gondomat, mióta nálam van a kocsi (kb.2,5-2 éve) én nem cseréltem (bevallom nem ismerem az intervallumát)
Ha valakinek ismerős az eset, vagy tud segíteni előre is köszi.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1291 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 83, 84, 85, 86, 87

Időzóna: UTC + 1 óra