Skoda Fabia Club fórum

Pontos idő: szomb. nov. 18, 2017 1:52 am

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 106 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: hétf. jún. 20, 2011 10:25 am 

Sziasztok!

Nos az lenne a gondom hogy a motorhiba jelző kis lámpa folyton kigyullad,elvittem szerelő barátomhoz aki feldugta gépre és az EGR szelepre panaszkodik! töröltük a hiba kódot,mellesleg ránéztünk a kocsi többi adatára ha már benne vagyunk és minden smakkol gyönyörűen hozza a gyári adatokat! viszont folyton vissza gyullad a lámpa amikor egy kicsit huzatom! azt mondta szerelő haver hogy elkoszosodott a szelep ezért amikor dolgoznia kéne bejelez a drága hogy valami nem smakkol! azt mondta hogy igazából környezetvédelmi okokból van benn a szelep hogy tisztább legyen az égés amikor nagyobb terhelésnek van kitéve a motor! nos utána néztünk mennyi lenne egy új szelep,hád majdnem nekem kellet venni pészmékert mikor megláttam az árát! Van valami alternatíva amit tehetnék az ellen hogy ne égjen a hiba jelző? azt mondták dugozzam le mert igazából a kocsi működéséhez nem kell szimplán környezet védeli okokból rakták bele! vagy esetleg esélyem van kitakarítani a szelepet?? valami kis segítség jól jönne?? köszönöm előre is!! mert cserélni horror!! ja és kocsi egy kicsit se változott meg a csak a sárga kis lámpa zavar a műszerfalon!!!

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 106 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Időzóna: UTC + 1 óra