Skoda Fabia Club fórum

Pontos idő: szomb. nov. 18, 2017 6:38 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 805 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 50, 51, 52, 53, 54
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Lámpa
HozzászólásElküldve: hétf. jún. 07, 2010 1:04 pm 

Komfortelektronikás kocsiba beszerelhető ez a lámpa? Mármint mi tápolja? Nálam van érintkező az ötödik biztosíték helyén. Tehát elő lehet rá készítve gondolom. Valaki utólag szerelt már be? Honnan szerezhető be? Csak külföld? Várnék véleményt tapasztalatot esetleg linkeket! Kösz!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: pén. ápr. 30, 2010 5:38 pm 

bundy87 írta:
milyen biztosítékot raktál bele 5. hely valóban az ajtóké 5A kell bele nézd meg az égőket jól raktad e bele nincs eltörve a szál sehol.

na rájöttem a hibára, végülis nem votl nehéz csak átsiklottam pár dolog felett. szal mielött bárkinek hasonló problémája lenne: a fehér búra ami a csomagtartóban van az rendelkezik valamiféle biztosíték szerü dologgal, azt kikell szedni és oda forrasztani egy drótot és voálá világít is! (közbe rájöttem a gyári mér nem világított régebben: mer a biztosítékot akkor még nem cseréltem :D) Azóta kigyulladt a légzsák visszajelző lámpája is... nemtudom mennyi köze lehet ehhez =)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: vas. ápr. 25, 2010 3:08 pm 

FranKyG70 írta:
Tényleg kéne egy kis segítség, mivel nem akarok egy ilyen kis "semmiséggel" szerelőhöz fordulni.

Kicsit részletesebben leírom: Megpróbáltam kicserélni az első ajtókban lévő jelző fényt kékre, szereztem egy törött fábiáról egy fehér búrát (csomagtér világításnak a búrája). Kipantítottam az első jobb oldali ajtóból a lámpát (sajna áram alatt, lehet ez volt a gond) és lehúztam a csatlakozóról, majd felraktam a fehéret kék izzóval (5W-os mint a gyári). Ekkor tűnt fel, hogy nem világít. Azthittem, hogy az égő rossz amit vettem, de a másik oldalt lévő gyári se égett. Ezek után meglestem a biztosítékokat és az 5-s égett ki (a képen egy nyitott kocsi ajtó van), ezt ki is cseréltem, de a lámpa továbbra se világít és az új biztosítékot se vágta ki.

milyen biztosítékot raktál bele 5. hely valóban az ajtóké 5A kell bele nézd meg az égőket jól raktad e bele nincs eltörve a szál sehol.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: vas. ápr. 25, 2010 1:37 pm 

Tényleg kéne egy kis segítség, mivel nem akarok egy ilyen kis "semmiséggel" szerelőhöz fordulni.

Kicsit részletesebben leírom: Megpróbáltam kicserélni az első ajtókban lévő jelző fényt kékre, szereztem egy törött fábiáról egy fehér búrát (csomagtér világításnak a búrája). Kipantítottam az első jobb oldali ajtóból a lámpát (sajna áram alatt, lehet ez volt a gond) és lehúztam a csatlakozóról, majd felraktam a fehéret kék izzóval (5W-os mint a gyári). Ekkor tűnt fel, hogy nem világít. Azthittem, hogy az égő rossz amit vettem, de a másik oldalt lévő gyári se égett. Ezek után meglestem a biztosítékokat és az 5-s égett ki (a képen egy nyitott kocsi ajtó van), ezt ki is cseréltem, de a lámpa továbbra se világít és az új biztosítékot se vágta ki.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Ajtóban lévő lámpa hiba
HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 24, 2010 11:13 am 

proki írta:
1 5-let:
Próbáld megnyomni az ajtónyit. érzékelőt, egy idő után letílt....
gondolom nyitva vannak az ajtók, ha szétkaptad...

Nem kellett szédszedni az ajtót, elég volt csak kipattintani a lámpát és lehúzni a kábelről. És a lámpák többszöri nyitogatás után se égnek.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Ajtóban lévő lámpa hiba
HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 24, 2010 7:51 am 

1 5-let:
Próbáld megnyomni az ajtónyit. érzékelőt, egy idő után letílt....
gondolom nyitva vannak az ajtók, ha szétkaptad...

FranKyG70 írta:
Hellósztok, lenne egy kis gondom az ajtóban lévő lámpákkal. Szereztem hozzá fehéz búrákat és szinezett égőket 5W-osak mint a gyáriak, de ahogy lehúztam a régi lámpát és ráraktam az újat nem világít egyik oldalon se, próbáltam a gyárival is és úgyse jó. Én biztosítékra gondoltam és találtam is egy kiéget biztosítékot, de hiába cserélem ki a lámpák még most se világítanak. Előre is kössz a válaszokat.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Ajtóban lévő lámpa hiba
HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 24, 2010 12:07 am 

Hellósztok, lenne egy kis gondom az ajtóban lévő lámpákkal. Szereztem hozzá fehéz búrákat és szinezett égőket 5W-osak mint a gyáriak, de ahogy lehúztam a régi lámpát és ráraktam az újat nem világít egyik oldalon se, próbáltam a gyárival is és úgyse jó. Én biztosítékra gondoltam és találtam is egy kiéget biztosítékot, de hiába cserélem ki a lámpák még most se világítanak. Előre is kössz a válaszokat.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Nyugalmi áramfelvétel
HozzászólásElküldve: csüt. márc. 11, 2010 11:10 am 

Először meg kellene nézni, hogy mennyi az autó tényleges áramfelvétele riasztó nélkül!!!!!!!!!!!!!
Mert a sssszar fajta, vagy hibás bizony ehet ennyit.!!!(sajnos)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: pén. feb. 26, 2010 5:12 pm 

Laci 888!

Egy ismerősöm nemrégen cserélte le hifijét mondván hogypár hét alatt lemerül az akku.Valószinüleg az volt neki a baja.Bár még nem találkoztam vele azóta.
Remélem tudtam segíteni.

heló

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Nyugalmi áramfelvétel
HozzászólásElküldve: pén. feb. 05, 2010 6:37 pm 

Kedves Fábia felhasználók!
Kérdésem lenne; valaki meg tudja-e mondani, mennyi lehet a kocsi nyugalmi (alvó) helyzetében az áramfelvétel?
Van központi zár, rádió, riasztó nincs. Nekem 30 mA-t vesz fel; ami nagyon soknak tűnik, és használaton kívül néhány héten belül lemeríti az akkumulátort. Érdemi választ hálásan köszönök.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 805 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 50, 51, 52, 53, 54

Időzóna: UTC + 1 óra