Skoda Fabia Club fórum

Pontos idő: pén. júl. 10, 2020 5:19 am

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 113 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Utolagos bicskakulcs
HozzászólásElküldve: vas. máj. 24, 2020 11:25 am 

Autó: Fábia I 1,2 BME 2006
epeter írta:
sziasztok segítséget szeretnék kérni 20004 fabia azq kulcsot másoltattam aki csinálta beült az autóba a gyújtáskapcsolóból gondolom valamit kiolvasott és az üzletébe gondolom rá másolta az adatokat a klon kulcsra ez volt 2 napja és azóta kaput a kulcs elfelejtette a dolgokat annyira megkavarta a rendszert hogy az eredeti kulcs se jó csak villog a sárga kis autó a műszerfalon és nem indul .valakinek van ötlete előre is köszönöm

vidd vissza oldja meg a kulcsmásoló neki van programja GARANCIA!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: vas. máj. 24, 2020 10:40 am 

Autó: fabia
sziasztok segítséget szeretnék kérni 2004 fabia azq kulcsot másoltattam aki csinálta beült az autóba a gyújtáskapcsolóból gondolom valamit kiolvasott és az üzletébe gondolom rá másolta az adatokat a klon kulcsra ez volt 2 napja és azóta kaput a kulcs elfelejtette a dolgokat annyira megkavarta a rendszert hogy az eredeti kulcs se jó csak villog a sárga kis autó a műszerfalon és nem indul .valakinek van ötlete előre is köszönöm
a probléma megoldódót olvastam egy másik fórumon hogy ha már az eredeti kulcsal is villog nem indul akkor bene kel hagyni a kulcsot a gyárit elkel fordítani had vihogjon 10 15 perc után elfogadja és bejött.tanúság gyári imoval nem érdemes sz.rakodni

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára epeter kedd máj. 26, 2020 8:32 am-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: hétf. aug. 08, 2016 4:21 pm 

Sziasztok!

Egy kulcsom van csak a kocsihoz, egy 3 gombos bicskakulcs, pin kódom sajna nincs.Viszont tudtam szerezni egy kereskedésben ottmaradt 3 gombos gyári Skoda bicskakulcsot.
A kérdésem az, hogy ha egy kulcsmásolonál az én tollamat lemásoltatom az új kulcsba, illetve ha kiolvassák a pin kódomat a vag tacho programmal, akkor nagy valószinűség szerint hozzá lehet illeszteni a kocsihoz az új kulcsot?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: pén. nov. 20, 2015 9:35 pm 

Van esetleg VAG-COM -od?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: kedd nov. 17, 2015 7:44 pm 

Autó: Skoda Fabia
Az elektronika csodája: egy hónap alatt elfelejtette a pótkulcsot, és már nem indul el vele. Az eredeti kulcs még működik, de villog a kijelző...
Amúgy Pécel környékén kellene jó szerelő.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: kedd nov. 17, 2015 6:41 pm 

A kulcsmásoló szépen kikapcsolta az immód a kocsiban ;)

Keress egy normális kulcsmásolót, az megoldja a dolgot sebtében, ha megmondod merrefelé vagy, tudok ajánlani is.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: kedd nov. 03, 2015 12:00 pm 

Köszönöm a válaszokat! Azóta félig megoldódott a probléma. A kulcsmásoló mindkét kódot próbálta - a fém biléta nyert. A pótkulcs is működik, DE a kocsi folyamatosan azt jelzi, hogy nem jó a kulcs (eredeti sem). Ugyan az immobilizer nem állítja le a motort (kb. 1000 km-t már ment így), de elég idegesítő a sárga jel villogása. Megoldás erre? A kulcsmásoló fél óra küzdelem után feladta... Gondolom a fekete szigetelő szalaggal való leragasztásnál van jobb lehetőség is?! :) Ja, és csak 1 kulcs van a memóriájában, de mindkettővel működik... Vajon így bármilyen kulcs elindítaná???

Csabaa írta:
Szesze írta:
Claire írta:
Sziasztok!
Adott egy 2003-as Fabia, melynek az egyik kulcsát ellopták külföldön egy táskával együtt. A pótkulcs megvan, a hozzá tartozó műanyag és fém (!) bilétával. Szeretnék egy másik kulcsot is. A gondom az, hogy a kulcsmásoló csak a PIN kóddal tudja másolni, de nekem ebből kettő is van: műanyag biléta a kulcsszámmal és kóddal, fém biléta a műanyagon valami másik számmal és kóddal. Mindkét kód 4 jegyű... Melyiket kell használni?
Hali. Nem tudom egy kulcsmásoló tud-e slusszkulcsot másolni,de ha tudna is az új kulcsot be kell tanítani,hogy az immo felismerje ezt pedig tudtommal csak a márkaszerviz csinálja meg.Én azt javaslom keresd meg a hozzád legközelebbi márkaszervizt és kérdezz utána a dolognak,hogy ez a manőver mibe fog fájni neked.

sziasztok
Ha megvan az új kulcs, és a régi kulcs pin kódja azt fel kell ismertetni a kocsival, mert különben csak az ajtót lehet nyitni vele, elindítani nem. Ehez kell az eredeti kulcs pin kódja is.
Vagcom-mal vagy vcds-el lehet adaptálni:
96-1 page 8. Adapt ignition key
https://mega.nz/#!rlwiBIxR!aGl6ywlwhm1O ... aVhyzdEbg8

A legtöbb kocsikulcsot is másolni tudó helyen, az adaptációt is meg tudják oldani, ha megvan a régi kulcs pin kódja is.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: kedd nov. 03, 2015 11:28 am 

Sziasztok!

Fabiam központizás távirányítója tönkrement ( nem bicska kulcsos. ) . Tudok segíten ebben nekem, hogy hol lehet javíttani cserélni?

Köszönöm.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: pén. okt. 02, 2015 7:08 pm 

Halihó!

A PIN - kódod a műanyag biléta belsejében, egy sim kártyákhoz hasonló lekaparós felületen van elrejtve.
"Normálisabb" kulcsosoknak nem fog problémát okozni a feltanítás akár PIN nélkül sem, Pesten keresd a Kulcslyuk zárszervizet, vagy Esztergomban a DDAutó Pluszt, esetleg hozzánk is benézhetsz Pécsre ( autokulcs-pecs.hu) attól függően hogy ki van közelebb, rutinműtét a dolog.
Ha a kulcsot feltanítják, az ellopottat el fogja felejteni ( VAG csoport tanítás kezdésnél törli az összeset, majd amit akkor feltanítasz azt ismeri csak fel).

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: vas. szept. 27, 2015 5:23 pm 
Moderátor

Autó: 2003. 1,2 12V AZQ
Szesze írta:
Claire írta:
Sziasztok!
Adott egy 2003-as Fabia, melynek az egyik kulcsát ellopták külföldön egy táskával együtt. A pótkulcs megvan, a hozzá tartozó műanyag és fém (!) bilétával. Szeretnék egy másik kulcsot is. A gondom az, hogy a kulcsmásoló csak a PIN kóddal tudja másolni, de nekem ebből kettő is van: műanyag biléta a kulcsszámmal és kóddal, fém biléta a műanyagon valami másik számmal és kóddal. Mindkét kód 4 jegyű... Melyiket kell használni?
Hali. Nem tudom egy kulcsmásoló tud-e slusszkulcsot másolni,de ha tudna is az új kulcsot be kell tanítani,hogy az immo felismerje ezt pedig tudtommal csak a márkaszerviz csinálja meg.Én azt javaslom keresd meg a hozzád legközelebbi márkaszervizt és kérdezz utána a dolognak,hogy ez a manőver mibe fog fájni neked.

sziasztok
Ha megvan az új kulcs, és a régi kulcs pin kódja azt fel kell ismertetni a kocsival, mert különben csak az ajtót lehet nyitni vele, elindítani nem. Ehez kell az eredeti kulcs pin kódja is.
Vagcom-mal vagy vcds-el lehet adaptálni:
96-1 page 8. Adapt ignition key
https://mega.nz/#!rlwiBIxR!aGl6ywlwhm1O ... aVhyzdEbg8

A legtöbb kocsikulcsot is másolni tudó helyen, az adaptációt is meg tudják oldani, ha megvan a régi kulcs pin kódja is.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: vas. szept. 27, 2015 8:56 am 

Autó: Fabia Best
Claire írta:
Sziasztok!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szomb. szept. 26, 2015 4:36 pm 

Sziasztok!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: vas. máj. 24, 2015 5:34 pm 

Erre azért hipot ne igyál, a kulcsokat tanitani kell de ma már a jobb mühelyek is fel tudják tanitani a kulcsot az autohoz. Ami a problémás rész az a chip a kulcsban, sajnos az bárhol is keresed, arany árban van pedig nincs benne sokminden de tudják az eladók hogy szüksg van rá.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: pén. máj. 22, 2015 10:40 am 

Autó: Skoda Fabia 1 Combi 1.4 16V 75PS
Kereskedotol vettem az autot es nincs meg egy kulcs pinkodja. Szeretnek egy masik kulcsot keszitettni de markakepviselet mint lentebb is irtak arany arban adna. A szerelom azt mondta kell a kulcs pin-je
A kulcs chipjenek a pinkodja megegyezike az auto eredit radiojanak a kodjaval (ezt tudom)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: pén. aug. 31, 2012 8:35 am 

Gabesz írta:
Ezt az utólagos bicskakulcsot cserekor hogyan taníthatom? Az istenért sem működik a másik kulccsal! Nyomva tartom a központin a gombot egyfolytában égnek az irányjelzők a kulcsot pedig hiába nyomkodom akkor is a régi jelét veszi csak? Szar lett az egységem talán?

Szia,

Utólagos központizár vezérlő tanítása általában:
1.Vezérlőn a szerviz gombot nyomod 5mpig ekkora a visszajelző led folyamatosan világít
2.megnyomsz egy gombot a tanítandó távirányítón.
Általánosságban elmondható, hogy az utólagos vezérlők 2db Távirányítót tudnak memorizálni.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 113 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra