Skoda Fabia Club fórum

Pontos idő: vas. feb. 17, 2019 5:51 am

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1274 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 85  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Autó-Hifi
HozzászólásElküldve: pén. feb. 08, 2019 2:37 pm 

Autó: Fábia I 1,2
Tortonpapa írta:
Sziasztok!Hangszóró kábellel kapcsolatos problémám van,megpróbálom röviden.Vettem egy Fabiát,a hátsó hangszóró kábelek csokorba fogva a váltóbox után el voltak vágva.Az első hangszórókhoz még csak nem is találtam kábelt.Lehet hogy vmi csatlakozóval kapcsolódna az utasérbe jövetnél,és onnantól nincs kábel?(remélem érthetően gagyogtam)köszönettel.(A hangszórók benn vannak)

az első ajtókban a vastag gumiharmonikában jön hangszoro kábel . az ajtó kábelkötegében van bent a hangszoro kábele. Az ajtó szétszerelésénél vannak képek ott láthatod.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: pén. feb. 08, 2019 10:22 am 

Autó: skoda fabia
Sziasztok!Hangszóró kábellel kapcsolatos problémám van,megpróbálom röviden.Vettem egy Fabiát,a hátsó hangszóró kábelek csokorba fogva a váltóbox után el voltak vágva.Az első hangszórókhoz még csak nem is találtam kábelt.Lehet hogy vmi csatlakozóval kapcsolódna az utasérbe jövetnél,és onnantól nincs kábel?(remélem érthetően gagyogtam)köszönettel.(A hangszórók benn vannak)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: csüt. feb. 07, 2019 8:40 pm 

Autó: 2006 1.4 16V 80LE BUD
Üdv!
Fabia I kombi kalaptartó melletti hangszóróknak mi a mérete? Nincs benne egyik sem gyárilag és szeretném bekötni őket.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szomb. dec. 29, 2018 5:01 am 

Autó: 2007 2.0 8V BMM
T gyarmatibalint!

Lopás elleni kódolás 3. oldal.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: pén. dec. 28, 2018 3:57 pm 

Sziasztok, a következő lenne a problémám:

Van egy symphony scd típusú autórádióm, ami eddig jól szuperált, de egy ideje kitartóan a SAFE felirat villog a kijelzőjén és semmire sem reagál. Az autó eredeti rádiója. Elolvastam a használati utasítást, ha kódot kérne, akkor pár másodperccel azután, hogy felvillan a SAFE felirat meg kellene jelennie az "1000"-es feliratnak és ezen a felületen kellene beütni a kódot a programgombok használatával. Na ez nem történik meg és semmire nem reagál, bármit nyomok, csak a SAFE felirat látható, valamint a kijelző bal alsó sarkában egy kis mértetű "2"-es számjegy. Segítségeteket előre is köszönöm és kellemes ünnepeket.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szomb. dec. 08, 2018 7:12 pm 

Autó: Skoda Fabia 1,4 kombi, 2001
localhero írta:
Sziasztok!
Az utólagosan beépített autórádióhoz a fantomtápnak melyik vezetékről adjak feszültséget?
Előre is köszi!

Megoldódott. :) Köszi!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szomb. dec. 08, 2018 4:18 pm 

Autó: Skoda Fabia 1,4 kombi, 2001
Sziasztok!
Az utólagosan beépített autórádióhoz a fantomtápnak melyik vezetékről adjak feszültséget?
Előre is köszi!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: vas. nov. 18, 2018 5:46 pm 

Simike20 írta:
Sziasztok,
Segítségeteket szeretném kérni, mert a gyari fabia kazettás rádióm kiírja a rádió állomás nevet pl juventus de csak sistereg monden frekin. De a útinformot lejátsza. Lehet a radió adta meg magát?
Üdv

elég 1x be írni!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: vas. nov. 18, 2018 5:23 pm 

Autó: Fabia 2003
Sziasztok,
Segítségeteket szeretném kérni, mert a gyari fabia kazettás rádióm kiírja a rádió állomás nevet pl juventus de csak sistereg monden frekin. De a útinformot lejátsza. Lehet a radió adta meg magát?
Üdv

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: hétf. okt. 22, 2018 5:50 pm 

Autó: Fábia Classic
Üdv mindenkinek.
Lenne egy fontos kérdésem Fabia első ajtóba lévő hangszórót próbáltunk cserélni meg is vettem
a hozzá való beépítőkeretet aztán hogy ne legyen semmi gubac 16 cm-es elsőszett Mac Audio Mobil Street 2.16F (lapos kivitel) de be szerelés után csak kitartja a kárpitot valaki járt már így ??
Mit csinálok rosszul ?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2018 8:22 pm 

Köszönöm mindkettőtöknek a választ, én se nem deszt vízzel, se nem tiszta alkohollal, hanem egyszerű pumpás ablakpucoló folyadékkal végezném el a tisztítást, ha ki merném szerelni a kocsiból a gyári rádió/Cd lejátszó egységet.
Majd utána olvasok valahol, hogyan kell ezt szakszerűen, roncsolás mentesen elvégezni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: vas. szept. 09, 2018 8:28 am 

Autó: Fabia Best
Petyesz írta:
Szesze írta:
Szevasz!Szedd szét és próbáld meg a fejet megpucolni,mert lehet hogy csak az koszosodott be és azért nem olvas!Találsz belül egy lencsét az az olvasófej azt kell tiszta alkohollal és fültisztítóval megpucolni azt ennyi a művelet.

Ha szabad, annyival kiegészíteném, hogy én inkább desztillált vizet használnék.
A lencsék anyaga műanyag, az alkohol kikezdheti a felületét (bemattulhat), ezáltal pont az elvárttal ellentétes eredményt hozhat.
A Tiszta alkoholtól nem lesz semmi baja.Már nem 1-et csináltam meg így úgyhogy tapasztalat.A desztillált vízzel meg nem lehet normális tisztító hatást elérni.De ha gondolja miattam azzal is csinálhatja.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szomb. szept. 08, 2018 9:36 am 

Autó: FABIA SEDAN COOL 2002. 1.4 MPI AQW
Szesze írta:
Szevasz!Szedd szét és próbáld meg a fejet megpucolni,mert lehet hogy csak az koszosodott be és azért nem olvas!Találsz belül egy lencsét az az olvasófej azt kell tiszta alkohollal és fültisztítóval megpucolni azt ennyi a művelet.

Ha szabad, annyival kiegészíteném, hogy én inkább desztillált vizet használnék.
A lencsék anyaga műanyag, az alkohol kikezdheti a felületét (bemattulhat), ezáltal pont az elvárttal ellentétes eredményt hozhat.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szomb. szept. 08, 2018 8:30 am 

Autó: Fabia Best
Merlot írta:
Sziasztok!

Úgy tűnik, hogy 16 év hűséges szolgálat után a 2002-es Fabia Combi Style-ba gyárilag beépített CD/rádió egység CD része bedobta a törölközőt.
Nem játszik le egyetlen lemezt sem, a lemezt behelyezve hibát jelez a kijelzőn.
Tudnátok ajánlani Bp.-i autórádió szervizt, aki képes a Symphoni lejátszó diagnosztikáját, esetleg a javítását is korrekten elvégezni?
(Pl. mindenek előtt roncsolás mentesen kiszedni az autóból!)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szomb. szept. 08, 2018 6:44 am 

Sziasztok!

Úgy tűnik, hogy 16 év hűséges szolgálat után a 2002-es Fabia Combi Style-ba gyárilag beépített CD/rádió egység CD része bedobta a törölközőt.
Nem játszik le egyetlen lemezt sem, a lemezt behelyezve hibát jelez a kijelzőn.
Tudnátok ajánlani Bp.-i autórádió szervizt, aki képes a Symphoni lejátszó diagnosztikáját, esetleg a javítását is korrekten elvégezni?
(Pl. mindenek előtt roncsolás mentesen kiszedni az autóból!)

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1274 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 85  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra