Skoda Fabia Club fórum

Pontos idő: szomb. nov. 18, 2017 1:39 am

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 432 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd nov. 22, 2011 4:25 pm 

bundy87 írta:
hupihun írta:
Cirka 200-250 órát (~ 10-12E km 1.5 év) bírt ki a bal oldali lámpa izzója ehhe nem túl sok bár nem zárható rendesen a búra egy-két fül letört a hidegbe :S. Másnak is ilyen kevés?

hóhóh
az jó én az obi-s izzóval sz**tam havonta 1 et megevett akkor eldöntöttem veszek bele egy drágábbat kopp-kopp már fél éve világít.

Nekem Tungsram izzó van benne immár 2 éve és még semmi bajom nem volt vele!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. nov. 21, 2011 6:19 pm 

hupihun írta:
Cirka 200-250 órát (~ 10-12E km 1.5 év) bírt ki a bal oldali lámpa izzója ehhe nem túl sok bár nem zárható rendesen a búra egy-két fül letört a hidegbe :S. Másnak is ilyen kevés?

hóhóh
az jó én az obi-s izzóval sz**tam havonta 1 et megevett akkor eldöntöttem veszek bele egy drágábbat kopp-kopp már fél éve világít.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. nov. 21, 2011 5:42 pm 

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd nov. 01, 2011 11:04 pm 

Szerintem itt mindenki, aki nem read-only többet szán rá az oldalra, mint napi 10 perc :).
Egyértelmű, hogy egy funkcióval (pl admin) feladat jár. De azért nem olyan sűrű ez a fórum, hogy a családra ne maradjon mellette ideje. Pl ha elvállalnák ketten és vállalják, hogy kétváltásban délelőtt és délután ránéznének az eltévedt posztokra az szerintem pont kijönne napi 10 percből.

die nadel írta:
Amúgy meg napi 10 perc azért pont nem elég. Aki csak ennyit szán rá, az ne is vállalja el a moderátori feladatokat.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd nov. 01, 2011 9:42 pm 

turho írta:
die nadel írta:
Én csináltam már ilyet, de annyi időmet elvette, hogy majdnem ráment a családom. Többet soha.
Ha valaki bevállal egy ilyen posztot, az gondolkozzon el előtte ezen!

die nadel: az nem lehetett semmi hely és helyzet ha annyit kellett rajta dolgozni :O én most egy 6000 taglétszámú és egy nemrég újraindult, 400 tagú fórumon vagyok admin és mod, de nem vész. persze vagyunk rá többen is.

2008. Karácsonya után átalakítottuk az egész oldalt és egy hétig minden délután dolgoztunk a gép elött, délelőtt meg a munkahelyemen. Na ez volt az utolsó csepp otthon. Előtte is sokat ültem a gép előtt.
Amúgy meg napi 10 perc azért pont nem elég. Aki csak ennyit szán rá, az ne is vállalja el a moderátori feladatokat.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd nov. 01, 2011 9:03 pm 

die nadel írta:
Csabaa írta:
Én nem igazán érzem magam annyira nagy számitógépes mágusnak ,hogy egy fórumot elnavigáljak, de jó lenne rendbetenni az oldalt.

Én csináltam már ilyet, de annyi időmet elvette, hogy majdnem ráment a családom. Többet soha.

A mostani elmúlt 4 heti "rendbontások" számát tekintve, 3-4 embernek ez mondjuk napi 10 perc meló...szerintem. Csabaa, nem kell mágusnak lenni :) abszolút....nem is kell kínos precízséggel, tulajdonképpen áthelyezés, törlés, ilyesmik, az sem sok. Szerintem.
die nadel: az nem lehetett semmi hely és helyzet ha annyit kellett rajta dolgozni :O én most egy 6000 taglétszámú és egy nemrég újraindult, 400 tagú fórumon vagyok admin és mod, de nem vész. persze vagyunk rá többen is.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd nov. 01, 2011 8:01 pm 

Csabaa írta:
Én nem igazán érzem magam annyira nagy számitógépes mágusnak ,hogy egy fórumot elnavigáljak, de jó lenne rendbetenni az oldalt.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd nov. 01, 2011 7:48 pm 
Moderátor

Autó: 2003. 1,2 12V AZQ
sziasztok
Egyébként Sifre és Johnny alapította ezt az oldalt.
Egy autosboltot nyitottak ezért, nincs idejük ezzel is foglalkozni. Amikor egy éve külföldről botok kezdték támadni a fórumot akkor kerestem meg őket, hogy kéne tenni valamit. Ez akkor megoldódott de valóban ez kevés.
www.autosboltom.hu weboldal az övék.
A bolt telefonszámán mindkettőjüket el lehet napközben érni..
nem mellesleg nem igazán találtam jobb árakat és segítőkész hozzáállást Pesten..

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Megnyugtatás!!!
HozzászólásElküldve: kedd nov. 01, 2011 7:16 pm 

Itt most nem a te ekézésed folyik, nehogy magadra vedd. Felvetődött egy probléma, amire megoldást keresünk.

Joe5 írta:
Mindenkinek elmondanám, hogy mikor rákattintottam az ELKÜLDÉSRE akkor vettem észre hogy véletlenül újat nyitottam. Nem így akartam, de nem fogom miatta magam felkötni.
"Most komolyan" erről akartok beszélni több oldalon keresztül?
ELNÉZÉST kérek mindenkitől!!!
Mellesleg ez nekem sem szokásom.
Köszönöm a "segítségeket".

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Megnyugtatás!!!
HozzászólásElküldve: kedd nov. 01, 2011 6:50 pm 

Autó: 2001, 1.4 MPI, AQW, 50 KW
Joe5 írta:
Mindenkinek elmondanám, hogy mikor rákattintottam az ELKÜLDÉSRE akkor vettem észre hogy véletlenül újat nyitottam. Nem így akartam, de nem fogom miatta magam felkötni.

Nem is mondta senki, hogy kösd fel magad. Isten örizz.

De ez a beszélgetés is elég fontos szerintem, mert már jó volna valaki/valakik egy kicsit rendbe rakják itt a dolgokat.

u.i Bocsánat kérés elfogadva 8) :lol:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Megnyugtatás!!!
HozzászólásElküldve: kedd nov. 01, 2011 6:44 pm 

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd nov. 01, 2011 6:37 pm 

Nem keverem én csak egyszerűsítek, többnyire ő a (jog)tulajdonos is. És mindent tisztázni kell átruházáskor,még a domaint és tárhelyet is.
Természeteshogy kell egy admin (Főadmin) jogú embernek állandóra lenni. 5 moderátorbólmeg mindig ráér 1-2. Ha senki sem válallja, elképzelhető hogy megkísérlek levelezni egyet a vélt honlaptulajnak/üzemeltetőknek.

die nadel írta:
turho írta:
Igen, admin többnyire a nagy dolgokat csinálj, és a műszaki üzemeltetésért felel, illetve az accountokért.
Moderátor meg tartalmilag igazgat főleg.
Ide kellene 4-5 Modi, és megkérdezni a honlapgazdákat, hogy mit szólnak ehhez ill. maradnának-e Adminok.
Hiszen csak úgy átadni sem lehet könnyen egy komplett fórumot, jogi menete is van (papír,szabályzat, minden ilyesmi).
A régi motorosok közül nemtud valaki ehhez a gondolatmenethez hozászólni? Ki ismeri a régi üzemeltető tagokat/embereket?

die nadel írta:
Végül is csak egy moderátori jogosultságot kéne kapnia egy vagy két embernek és akkor rendbe lehetne kapni a fórumot. Moderátori jogosultsággal már lehet témákat törölni, összeolvasztani, rendszerezni a fórumot esetleg új témakörök szerint. Ehhez nem kell adminisztrátori jogosultság, ha jól emlékszem abból az időből amikor moderátor majd adminisztrátor voltam egy már megszünt warez oldalon.

Te kevered a tulajdonost az adminisztrátorral. Adminisztrátori jogosultságod lehet anélkül is, hogy jogilag tulajdonos lennél.
Azon kívül nem ártana egy adminisztrátori jogosultságú személy, aki rendszeresen itt van a fórumon, mert van sok minden amihez a moderátori jogosultság kevés, bár ez függ attól is, hogy az adminisztrátor milyen jogosultsággal ruházza fel a moderátori rangot. Megfelelő beállításokkal akár adminisztrátori szintű jogosultsága is lehet egy moderátornak. Lehet globális moderátor (az egész fórumon rendelkezhet) is valaki, vagy csak topicmoderátor (egy adott topicra terjed ki a moderátori jogosultsága). Minden csak beállítás kérdése, de ehhez kéne egy adminisztrátor aki kiosztja/beállítja a jogosultságokat.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd nov. 01, 2011 6:34 pm 

turho írta:
Igen, admin többnyire a nagy dolgokat csinálj, és a műszaki üzemeltetésért felel, illetve az accountokért.
Ide kellene 4-5 Modi, és megkérdezni a honlapgazdákat, hogy mit szólnak ehhez ill. maradnának-e Adminok.
Hiszen csak úgy átadni sem lehet könnyen egy komplett fórumot, jogi menete is van (papír,szabályzat, minden ilyesmi).
A régi motorosok közül nemtud valaki ehhez a gondolatmenethez hozászólni? Ki ismeri a régi üzemeltető tagokat/embereket?

die nadel írta:
Végül is csak egy moderátori jogosultságot kéne kapnia egy vagy két embernek és akkor rendbe lehetne kapni a fórumot. Moderátori jogosultsággal már lehet témákat törölni, összeolvasztani, rendszerezni a fórumot esetleg új témakörök szerint. Ehhez nem kell adminisztrátori jogosultság, ha jól emlékszem abból az időből amikor moderátor majd adminisztrátor voltam egy már megszünt warez oldalon.

Te kevered a tulajdonost az adminisztrátorral. Adminisztrátori jogosultságod lehet anélkül is, hogy jogilag tulajdonos lennél.
Azon kívül nem ártana egy adminisztrátori jogosultságú személy, aki rendszeresen itt van a fórumon, mert van sok minden amihez a moderátori jogosultság kevés, bár ez függ attól is, hogy az adminisztrátor milyen jogosultsággal ruházza fel a moderátori rangot. Megfelelő beállításokkal akár adminisztrátori szintű jogosultsága is lehet egy moderátornak. Lehet globális moderátor (az egész fórumon rendelkezhet) is valaki, vagy csak topicmoderátor (egy adott topicra terjed ki a moderátori jogosultsága). Minden csak beállítás kérdése, de ehhez kéne egy adminisztrátor aki kiosztja/beállítja a jogosultságokat.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd nov. 01, 2011 5:37 pm 

die nadel írta:
goodgod írta:
turho írta:
goodgod írta:
Most komolyan!.Mindenki, aki akar kérdezni az nyit egy új topikot? :( :( :(

Relatíve új gyerek vagyok itt, másik 2 komoly site-on viszont moderálok. Ezért is pedzettem meg a társalgó rovatban, nincs ennek a fórumnak gazdája? Moderátora, adminja, akármije? Mert elkélne, és van is pár ember aki szakmailag is megérdemelné.

Hát nagyon elférne ezen az oldalon egy nagy portörlés, legalább itt a fórumon.

A hibák,kérdések,.... topicban Csaba írta, hogy tudja az elérhetőségüket az üzemeltetőknek.

Ha komolyan gondoltad, hogy moderálnád az oldalt, akkor szerintem meg lehet próbálkozni az elérhetőséggél.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd nov. 01, 2011 5:33 pm 

goodgod írta:
turho írta:
goodgod írta:
Most komolyan!.Mindenki, aki akar kérdezni az nyit egy új topikot? :( :( :(

Relatíve új gyerek vagyok itt, másik 2 komoly site-on viszont moderálok. Ezért is pedzettem meg a társalgó rovatban, nincs ennek a fórumnak gazdája? Moderátora, adminja, akármije? Mert elkélne, és van is pár ember aki szakmailag is megérdemelné.

Hát nagyon elférne ezen az oldalon egy nagy portörlés, legalább itt a fórumon.

A hibák,kérdések,.... topicban Csaba írta, hogy tudja az elérhetőségüket az üzemeltetőknek.

Ha komolyan gondoltad, hogy moderálnád az oldalt, akkor szerintem meg lehet próbálkozni az elérhetőséggél.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 432 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra