Skoda Fabia Club fórum

Pontos idő: vas. dec. 17, 2017 8:53 am

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1221 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: fejegység csere
HozzászólásElküldve: vas. okt. 05, 2008 2:17 pm 

rzerge írta:
Sziasztok!
Most vettünk egy új fejegységet, és szeretném én beszerelni a kocsiba. Olvasgattam erre-arra, és nem nagyon lettem okosabb. Nyugodtan nekiállhatok, vagy lehetnek gubancok az iso-csatlakozásnál? Gondolok itt arra, hogy kábeleket kell felcserélni, összekötözni vagy ilyesmi.
Nem tudom, hogy mennyiért szerelnék be egy szervízben...
Előre is köszi!

HA az uj fejegységdnek a csatlakozója 2*4 tüskés, vagyis így van kialakítva, akkor semmi gubanc nincs,csak a régi rádiót kihúzod az ujat berakod.Egyébként általában ha jól tudom kb 5000-ért cserélnek egy fejegységet, lagalábbis Miskolcon ennyi az átlag tarifa
üdv

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: fejegység csere
HozzászólásElküldve: vas. okt. 05, 2008 1:03 pm 

Autó: Fabia 1
Sziasztok!
Most vettünk egy új fejegységet, és szeretném én beszerelni a kocsiba. Olvasgattam erre-arra, és nem nagyon lettem okosabb. Nyugodtan nekiállhatok, vagy lehetnek gubancok az iso-csatlakozásnál? Gondolok itt arra, hogy kábeleket kell felcserélni, összekötözni vagy ilyesmi.
Nem tudom, hogy mennyiért szerelnék be egy szervízben...
Előre is köszi!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. szept. 29, 2008 9:18 pm 

mukus írta:
Amikor rádiót hallgatsz és a magasfeszkó alatt jársz akkor a sercegést a magasfeszültség okozza.Ha jól tudom akkor a rádió testelése az a motortérben van, a rádióra pedig az iso csatin keresztül van kötve

feeri írta:
üdv!
nekem néha recseg-serceg a rádió(sony) mikor villany vezeték alatt megyek.
de lehet cont. hiba?
valakinek hasonló tapasztalata van?
a radigó hátsó test csavarjához hogy lehet hozzá férni?
vagy csak be van dugva a fiókba?
köszi elöre is

köszi a választ a "local=on" volt a ludas
off állásban szuper

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd szept. 23, 2008 4:34 pm 

Amikor rádiót hallgatsz és a magasfeszkó alatt jársz akkor a sercegést a magasfeszültség okozza.Ha jól tudom akkor a rádió testelése az a motortérben van, a rádióra pedig az iso csatin keresztül van kötve

feeri írta:
üdv!
de lehet cont. hiba?
köszi elöre is

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. szept. 22, 2008 10:08 pm 

üdv!
de lehet cont. hiba?
köszi elöre is

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. szept. 15, 2008 6:06 pm 

Szerintem egy 6 mm2 keresztmetszetű kábel elég lesz,de ha vastagabb az sose baj

palika írta:
Azt hiszem megtaláltamde nem akarom elszolni magam. Ilyen idöben nem kezdek bele.Amugy szerintetek milyen átméröjü tápkábelt vegyek az erösitöhöz? (100W)

mukus írta:
képet most nem tudok linkelni,de megpróbálom elmagyarázni,ha a motortérből nézed az utasoldalt, a motorháztetőzsanérja mögött a tűzfalon a sarokban meglátod.
Bizom benne sikerült viszonylag érthetően elmondanom :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. szept. 15, 2008 9:57 am 

Azt hiszem megtaláltamde nem akarom elszolni magam. Ilyen idöben nem kezdek bele.Amugy szerintetek milyen átméröjü tápkábelt vegyek az erösitöhöz? (100W)

mukus írta:
képet most nem tudok linkelni,de megpróbálom elmagyarázni,ha a motortérből nézed az utasoldalt, a motorháztetőzsanérja mögött a tűzfalon a sarokban meglátod.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: vas. szept. 14, 2008 7:07 pm 

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: vas. szept. 14, 2008 9:08 am 

Köszi a tanácsot de nekem sajnos nem jött be. leszedtem a kesztyütartót de nekem nincs meg az a kis gumi izé amit mondtál vagy csak én vagyok nagyon bamba és nem találom.Esetleg ha vmilyen képet tudnál rola kuldeni azt megköszönném vagy ha van más ötlet azt is szivesen elfogadom. Elöre is köszi
mukus írta:
Szia!

Én az utasoldal felöl húztam be, ha leszeded a kesztyűtartót, akkor a sarokban fent van egy lyuk ahol be lehet húzni,az egy gumi vmivel van gyárilag betömve,

palika írta:
Hy mindenkinek. Anyit szeretnék töletek kérdezni, hogy (2001 fabia 1.4 mpi) hol tudom behuzni a tápkábelt a mélynyomó erösitöhöz a csomagtérbe az aksitol. Akárhogy nézem nem találok semmi kis rést vagy lyukat amin betudnám huzni az utastérbe.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Hifi
HozzászólásElküldve: szomb. szept. 13, 2008 8:15 pm 

Hali nem sedan hanem hatchback 1.4pdtdi elöl nagyon jól szol a 2hangfal sztem eredeti
mukus írta:
Hy
Milyen Fábia kombi,sedan, 5ajtós?
Elöl milyen van?még gyári?

gabres1987 írta:
Sziasztok tegnap vettünk egy 2005ös 1.pdtdi Skoda Fabiát és szeretnék hátra 2hangszórót ami hasonlo mint ami elöl van mekkora jó hátra?és mi a neve,mert van ezer féle :D koaxiális,magas,mély,10-13-16cm stb..A 2hangszóró ne legyen túl drága 10ezer körül sztem van légyszi linket is ha tudtok :( .köszi

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. szept. 13, 2008 11:20 am 

Szia!

Én az utasoldal felöl húztam be, ha leszeded a kesztyűtartót, akkor a sarokban fent van egy lyuk ahol be lehet húzni,az egy gumi vmivel van gyárilag betömve,

palika írta:
Hy mindenkinek. Anyit szeretnék töletek kérdezni, hogy (2001 fabia 1.4 mpi) hol tudom behuzni a tápkábelt a mélynyomó erösitöhöz a csomagtérbe az aksitol. Akárhogy nézem nem találok semmi kis rést vagy lyukat amin betudnám huzni az utastérbe.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. szept. 13, 2008 11:17 am 

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Hifi
HozzászólásElküldve: szomb. szept. 13, 2008 11:00 am 

Hy
Milyen Fábia kombi,sedan, 5ajtós?
Elöl milyen van?még gyári?

gabres1987 írta:
Sziasztok tegnap vettünk egy 2005ös 1.pdtdi Skoda Fabiát és szeretnék hátra 2hangszórót ami hasonlo mint ami elöl van mekkora jó hátra?és mi a neve,mert van ezer féle :D koaxiális,magas,mély,10-13-16cm stb..A 2hangszóró ne legyen túl drága 10ezer körül sztem van légyszi linket is ha tudtok :( .köszi

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Hifi
HozzászólásElküldve: szomb. szept. 13, 2008 10:29 am 

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. szept. 01, 2008 7:54 pm 

Hello Mukus!

Köszönöm a véleményed, minden tanácsot szivesen veszek, én még annyira nem vagyok jártas az autóhifiben!
A gyári hangszórókat én nem is akarom bekötni, mert az előző sony fejegységem kicsit megölte öket, úgyhogy azokra majd később vár egy csere, persze csak is pioneer csere!
Az én elképzelésem az lenne, hogy hátul csak a két 30cm es nyomó lenne, az erősítővel meghajtva, egy csatornában!
Ugyanis azt tanácsolták nekem hogy sokkal szebben szólnak majd ha nem sztereóba kötöm őket!
Ezekhez pedig még a fejegységről simán hajtva jön két kis pioneer csipogó!
Azért választanám ezt a két utas szett szerűséget, mert ezelőtt egy suzukim volt és abban ugyanígy volt bekötve két nyomó a kalaptartóba, igaz azok 200Wosak voltak, de simán felért egy ládával!
Igaz az egyterű autóvalt, de ebben a sedánban is szeretném kipróbálni!
A nyomókról mindenki azt tanácsolta hogy semmiképp ne zárt ba való mélyeket tegyek be, pedig én is azt szerettem volna elsőnek, de mindenki csak lebeszélt!
NA ezért kérdezném itt is a véleményeket hogy könnyebben tudjak dönteni és hátha van valakinek ilyen config.al tapasztalat!
Köszönöm a válaszokat előre is!
Üdv

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1221 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra