Skoda Fabia Club fórum

Pontos idő: szer. nov. 22, 2017 3:38 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. jan. 15, 2014 7:57 am 

Köszönöm, ez az "így jártam" tipikus esete. :-)

zolee79 írta:
Szia Mikropit,

Valóban Goes-nak igaza van az oldalt állítos ülésekkel szerelt Fabiakat egészen 2000-2003.09-hóig a Junior kivételével elül hátul a dönthetős vastgabb rudú fejtámlával szerelték, ezután a költség csökentés jegyében jött a változás és már csak és kizárólag az elegance felszereltség kapott dönthető de már csak első fejtámlákat, a többi felszereltség már nem (Ambiente Gift, stb). ezáltal a fejtámlarúd is vékonyabb lett így a régebbi fabiak fejtámlája már nem jó ezekhez. :-(

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd jan. 14, 2014 11:16 pm 

Szia Mikropit,

Valóban Goes-nak igaza van az oldalt állítos ülésekkel szerelt Fabiakat egészen 2000-2003.09-hóig a Junior kivételével elül hátul a dönthetős vastgabb rudú fejtámlával szerelték, ezután a költség csökentés jegyében jött a változás és már csak és kizárólag az elegance felszereltség kapott dönthető de már csak első fejtámlákat, a többi felszereltség már nem (Ambiente Gift, stb). ezáltal a fejtámlarúd is vékonyabb lett így a régebbi fabiak fejtámlája már nem jó ezekhez. :-(

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Dönthető fejtámla
HozzászólásElküldve: pén. nov. 29, 2013 6:49 am 

Ez azért érdekes, mert az enyémben olyan mindkettő első ülés, hogy a box mellett kis "fül", vagy kar, ami van. Azzal tudom előre-hátra tolni az ülést. Ebbe nem megy bele a dönthető fejtámla. Mivel nem fogok ülést cserélni, ezért eladó a két fejtámla :-)

[quote="goes"]Kétféle üléssel szerelték a Fabiakat. Úgy tudod megkülönböztetni, hogy az ülés reteszelő kar, amivel az előre hátra tologatást csinálod, az milyen. Az egyik a teljes ülés előtt végigfutó rúd (ilyennek kéne a tiédnek lenni), a másik a váltóbox mellett kiálló kar (elvileg ebbe passzol a dönthető). Nekem ráncfelvarrás előtti és dönthető fejtámlám van.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Dönthető fejtámla
HozzászólásElküldve: csüt. nov. 28, 2013 10:53 pm 

Kétféle üléssel szerelték a Fabiakat. Úgy tudod megkülönböztetni, hogy az ülés reteszelő kar, amivel az előre hátra tologatást csinálod, az milyen. Az egyik a teljes ülés előtt végigfutó rúd (ilyennek kéne a tiédnek lenni), a másik a váltóbox mellett kiálló kar (elvileg ebbe passzol a dönthető). Nekem ráncfelvarrás előtti és dönthető fejtámlám van.

MikroPit írta:
Fabia 1 kombi 2006.XII autómba szeretnék az első ülésekhez dönthető fejtámlát. Rendeltem bontóból, meg is jött, de vastagabb a szára, mint ami az enyémbe belemegy. Olyan vastag, mint a hátsó fejtámla szára. A bontós azt mondta, hogy 2001-es Fabiából szedte ki. Valakinek ötlet, hogy hogy tudnám használni? Nem gondoltam, hogy a fejtámlán variáltak a ráncfelvarrásnál :-(
Köszönöm: Péter

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Dönthető fejtámla
HozzászólásElküldve: csüt. nov. 28, 2013 8:57 pm 

Fabia 1 kombi 2006.XII autómba szeretnék az első ülésekhez dönthető fejtámlát. Rendeltem bontóból, meg is jött, de vastagabb a szára, mint ami az enyémbe belemegy. Olyan vastag, mint a hátsó fejtámla szára. A bontós azt mondta, hogy 2001-es Fabiából szedte ki. Valakinek ötlet, hogy hogy tudnám használni? Nem gondoltam, hogy a fejtámlán variáltak a ráncfelvarrásnál :-(
Köszönöm: Péter

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra