Skoda Fabia Club fórum

Pontos idő: szer. nov. 22, 2017 12:16 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 47 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 12, 2010 4:00 pm 

Sziasztok

Szolnokon csináltattam három ablak lett sötétítve (29000) + még az első szélvédőbe szeretnék egy csíkot. Mindhárom ablakra kaptam bizonylatot így egyiket sem kell levenni ha műszakira megy. Időben kb. 5-6 óra hossza, ennyi kell hogy szépen visszapakoljanak mindent. Mindent kiszereltek majd vissza de én nagyon megvagyok elégedve a munkával, nagyon szuper nem zörög minden a helyén.

Ha érdekel valakit akkor majd töltök fel képeket.
Első ablakra csak nagyon halványat ajánlok mivel fabianak már alapból 70% os zöld üvege van. És a rendőrök nagyon rászálltak a témára.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 12, 2010 3:53 pm 

Guderian írta:
Sziasztok!

Nekem Skoda Fabia Combim van,az üvegeket lesötétítettem 2 évvel ezelőtt Szlovákiában,Nagymegyeren. Május elején megy műszakira a kocsi,remélem nem kötnek bele,szlovák műbizonylatom van a fóliázásról. A bal és jobb oldali hátsóajtók ,a csomagtartó ajtaja lett lefóliázva és a szélvédő teteje 10 cm-es csíkban. Ez akkor 20000 forintba került.

Szia!
Nem akarlak elkeseríteni,ha szerencséd van olyan helyre viszed ahol plusz pénzért átmegy a fóliával hiába van műbizonylatod róla,első két ablakon nem lehet sőtétiteni, a szélvédőn elől a a napellenzőig lehet fóliázni,a hátsó ablakokat be is falazhatod kb. azért nem szólnak,bár kevés már az ilyen hely,ha nem jó helyre viszed,akkor le kell szedni,nekem le kellett szedni,de mostanába büntetnek érte a rend őrei is.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: vas. ápr. 11, 2010 2:03 pm 

Autó: Skoda Fabia 1.2 HTP Combi Classic
Sziasztok!

Nekem Skoda Fabia Combim van,az üvegeket lesötétítettem 2 évvel ezelőtt Szlovákiában,Nagymegyeren. Május elején megy műszakira a kocsi,remélem nem kötnek bele,szlovák műbizonylatom van a fóliázásról. A bal és jobb oldali hátsóajtók ,a csomagtartó ajtaja lett lefóliázva és a szélvédő teteje 10 cm-es csíkban. Ez akkor 20000 forintba került.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: vas. ápr. 11, 2010 12:47 pm 

Szia!
Hol csinálták meg? Mennyi volt? Mennyi idő alatt lett kész? Az első üvegre is tetettél? Küldhetnél fotót róla!!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: vas. ápr. 11, 2010 10:11 am 

Sziasztok

Kész az autóm, le van sötétítve és nekem nagyon tetszik főleg így a fekete autón. 3M CS fólia van rajta, és szerintem egyáltalán nem balesetveszélyes azt hittem hogy majd sötétben zavarni fog de a múltkor épp borult időben este mentem vele és tökéletesen kilátni még a legnagyobb sötétségben is, pedig igen sötét a fólia be nem is lehet rajta látni. Én csak mindenkinek ajánlani tudom sokkal hűvösebb vele az autó is akár tűző napon hagyva is. :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: pén. márc. 26, 2010 12:08 am 

Hát én nem fóliáznám le mégegyszer,vizsgán lekapar,meg most nagyon büntetnek érte,ha ez első ablakon is van,sőt küldhet szigoritott vizsgára,volt példa rá pár ismeerősömel:(

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd márc. 23, 2010 12:07 am 

Petya23 írta:
Sziasztok

Most készülök autót fóliáztatni, a kérdésem a következő lenne a srác kiszerelve fóliáz, mi a tapasztalataitok jellemző
hogy kárpit bontás után zöröghet valahol az ajtó? Kicsit ezért tartok a fóliázástól viszont alapos munkát szeretnék mik a tapasztalataitok ??

Sajnos nekem nem fóliázással kapcsolatban van probléma a zörgéssel. Mind kettő oldalon volt probléma és azóta hiába szedték többször szét szorul-zörög félek lehúzni :(
mondjuk az én autóm most töltötte az 5-öt..

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. márc. 22, 2010 11:28 pm 

Petya23 írta:
Sziasztok

Most készülök autót fóliáztatni, a kérdésem a következő lenne a srác kiszerelve fóliáz, mi a tapasztalataitok jellemző
hogy kárpit bontás után zöröghet valahol az ajtó? Kicsit ezért tartok a fóliázástól viszont alapos munkát szeretnék mik a tapasztalataitok ??

Hát én az első ablakfóliáktól nemrég váltam meg.20%-os fényáteresztésük volt.Sötétben nem láttam semmit+rettentően basztattak érte a rendőrök.Bár mindig kidumáltam :)
Csúnyán néz ki igy hogy nem egyforma a hátsó és az első rész de nincs mit tenni.Egyszer majd visszafoliáztatom csak 75%-ossal.
Nekem rendesen összerakták, nem nyöszörgött semmi.Arra vigyázz hogy a bolháknál a kis gumigyűrűk meglegyenek.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. márc. 22, 2010 11:21 pm 

Sziasztok

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. feb. 15, 2010 9:04 pm 

www.patentdepo.hu

poles írta:
Egyszerű autósboltban biztosan nem kapsz bolhát, hisz egy autón belül is többféle van, és szinte minden autóban más - tehát többszáz félét kellene raktáron tartani, ami kizárt. Kimondottan skodás boltban van csak esélye.

Petya23 írta:
Köszi a választ a kérdésem még az lenne hogy egyszerű autós boltban is beszerezhető ez a "bolha" vagy esetleg mi a kereskedelmi megnevezése hogy ne nézzenek hülyének az üzletben.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. feb. 15, 2010 8:52 pm 

Rendelésre a legtöbb autós bolt beszerzi. Általában 160-220 Ft között szokott lenni db-ja. Meglepő, de szakszervizek olcsóbban adják, már sikerült 130 Ft-ért vennem db-ját Skoda szervizben.
De nagyon sok más márkájú ajtókárpitbolhával /régebbi FIAT, F Astra bolhák biztos hogy jók/ helyettesíthető és azzal sem fog rezegni. Ha minden kárpitot leszedsz, akkor célszerű 10 db-ot beszerezni és akkor nem fog meglepetés érni.

Petya23 írta:
Köszi a választ a kérdésem még az lenne hogy egyszerű autós boltban is beszerezhető ez a "bolha" vagy esetleg tudtok valami honlapot ahol megnézhetem hogy is néz ki nehogy rosszat vegyek , és hogy hány darab rögzít egy ajtót?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. feb. 15, 2010 8:27 pm 

Egyszerű autósboltban biztosan nem kapsz bolhát, hisz egy autón belül is többféle van, és szinte minden autóban más - tehát többszáz félét kellene raktáron tartani, ami kizárt. Kimondottan skodás boltban van csak esélye.

Petya23 írta:
Köszi a választ a kérdésem még az lenne hogy egyszerű autós boltban is beszerezhető ez a "bolha" vagy esetleg mi a kereskedelmi megnevezése hogy ne nézzenek hülyének az üzletben.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. feb. 15, 2010 8:14 pm 

Köszi a választ a kérdésem még az lenne hogy egyszerű autós boltban is beszerezhető ez a "bolha" vagy esetleg tudtok valami honlapot ahol megnézhetem hogy is néz ki nehogy rosszat vegyek , és hogy hány darab rögzít egy ajtót?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. feb. 15, 2010 8:00 pm 

Nekem ugyan nincs sötétítve egy szélvédőm sem,de a legnagyobb hidegben lett beépítve a két hátsó ajtóba ablakemelő és ahoz is le kellett szedni a burkolatot!Amit minden kis élősködő az az bolha túlélt és nem rezeg az ajtókárpit!Bolhát meg tudsz venni ha még is megadná magát egy pár!Ha a helyén van a kárpit akkor nem szabadna rezegnie,nálam legalább is minden oké!
Petya23 írta:
Sziasztok érdeklődnék a már sötétített autósoktól hogy mennyire veszélyes a mostani sötétítés (ajtó szétszedése)hallottam olyanról hogy sötétítés után az ajtóban lévő "bolhák" vagy mik? széttörhetnek és az ajtó burkolat rezeghet vagy nem pattan vissza a helyére.
Valaki tapasztalt már hasonló jelenséget sötétítés után??

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. feb. 15, 2010 5:53 pm 

Sziasztok érdeklődnék a már sötétített autósoktól hogy mennyire veszélyes a mostani sötétítés (ajtó szétszedése)hallottam olyanról hogy sötétítés után az ajtóban lévő "bolhák" vagy mik? széttörhetnek és az ajtó burkolat rezeghet vagy nem pattan vissza a helyére.
Valaki tapasztalt már hasonló jelenséget sötétítés után??

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 47 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra