Skoda Fabia Club fórum

Pontos idő: szer. nov. 22, 2017 12:16 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 47 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. aug. 12, 2009 4:17 pm 

Autó: Skoda Fabia 1.2 htp
Hello!

Hát nekem is fábiám van,igaz nem fekete...de mind1
llényeg h nekem is le van fóliázva,most már elég durván sötét.....tehát annyira h nem látsz be abszoluth az ablakon,és elöl is ugyanugy van megcsinálva mint hátul,csak az elejére nincs nekem sem mübizonylat!
Nekem azt mondták akik csinálták (LLumar...Miskolc)
hogy akármilyet feltesznek elöre is csak azt saját felelösségre!

És igen ugy van h 70%át át kell engednia fénynek!AZ enyém 10%otvagy 15 öt enged át,már pontosannem tudom!
A lényeg h nekem kb 4éve van fóliás autom,és lekopogom soha nem volt problémám a rendörökkel!Pedig igazoltattak,meg elöttök tekertem le pont az ablakot!Illevtve volt nekem még 4ponts övem meg sport kormáyn meg ilyenek és azértsem szoltak soha!
20ezerért foliázták nekem körbe...
állitolag nagyon durván rávannak szállva a yardok erre folia témára,azt is ahholtam h 10es csekk minimum,meg elveszik a forgalmit,és lekaparják a müszaki matricáját is a rendszámról,aztán meg csak szigoritott vizsgával engedik át!!!

Én azt mondom h mindneki döntse el h mennyire bevállalós....

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Autó ablak sötétítés
HozzászólásElküldve: szer. aug. 12, 2009 4:08 pm 

Sziasztok

Nemrég lettem egy fekete 1.2 htp-s fábia boldog tulajdonosa, az ablakok gyárilag már gyengén sötétítettek de én kicsit sportosabbra szeretném 8)

Szeretném ha műbizonylatos lenne az autó ugyanis nem szeretnék kínlódni a műszakival, de jó lenne az első két ablakot is kicsit sötétebbre úgy hallottam hogy előre is lehet csak min. 70% fényáteresztésű fólia kell!

Várom kinek milyen tapasztalatai vannak-e téren és hogy kb. milyen összegre számítsak!

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 47 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4

Időzóna: UTC + 1 óra