Skoda Fabia Club fórum

Pontos idő: szomb. nov. 18, 2017 6:40 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 327 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. okt. 01, 2012 4:56 pm 

Valahol olvastam de mar nem tudom hol... h kell a valtoszoknya csere miatt a valtogombot leszedni...:)
Ok h van egy muanyag gyuro de azzal csak a bor lazul ki... hogyan tovabb? ?:) nem akarom szetbarmolni:)

Thx:)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd szept. 25, 2012 11:49 am 

sziasztok
lehet hülye kérdés de fabia-ra létezik tükörbe építhető index? vagy komplett visszapillantó tükör?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd szept. 04, 2012 4:15 pm 

Hát figyelj,padon le lesz mérve és meglátjuk. Én annyit mondtam nekik,hogy úgy csinálják meg,hogy 50 000km-ig ne legyen a motornak és részeinek baja. Erről fogok velük szerződést is iratni és ők benne vannak. Azt mondták,hogy ők röhögve kihozzák belőle... Na majd meglátjuk...

goes írta:
Nem fogja elbírni. Ennyire nincs túlméretezve, szerintem 200-220 körüli a reális maximum, ha nem akarsz bele 2 havonta új motort, no meg váltót.

Genius írta:
Írtam a múltkor ugye az 1.8T Conversionról... Sajnos túl nagy macera lenne beletenni a kocsiba ezért inkább úgy döntöttünk,hogy az RS Fabia 1.9 PD motorját tesszük bele a többi cuccokkal,mert olcsóbb és találtunk donort angliában. Sajnálom mert benzinest akartam... Viszont azt a dízel motort szét fogjuk tuningolni. Nem tudom hány lóerős változatokat csináltak,de az álom a 300 feletti ménes. :) a kocsi jövőhét péntekre érkezik. a motor egyből megy egy tuningcéghez akik azt mondták nekem,hogy röhögve kihoznak belőle 300 lóerőt. mondjuk nem szeretném elveszteni a használhatóságot. mondjuk az élettartaa se legyen 10000km... azt mondták,hogy 50000km garanciát fognak rá vállalni. kiváncsi leszek... szerintetek kibírja a motor? mondjuk elég szép kis listát írtak,hogy mit kell cserélni...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd szept. 04, 2012 7:44 am 

Nem fogja elbírni. Ennyire nincs túlméretezve, szerintem 200-220 körüli a reális maximum, ha nem akarsz bele 2 havonta új motort, no meg váltót.

Genius írta:
Írtam a múltkor ugye az 1.8T Conversionról... Sajnos túl nagy macera lenne beletenni a kocsiba ezért inkább úgy döntöttünk,hogy az RS Fabia 1.9 PD motorját tesszük bele a többi cuccokkal,mert olcsóbb és találtunk donort angliában. Sajnálom mert benzinest akartam... Viszont azt a dízel motort szét fogjuk tuningolni. Nem tudom hány lóerős változatokat csináltak,de az álom a 300 feletti ménes. :) a kocsi jövőhét péntekre érkezik. a motor egyből megy egy tuningcéghez akik azt mondták nekem,hogy röhögve kihoznak belőle 300 lóerőt. mondjuk nem szeretném elveszteni a használhatóságot. mondjuk az élettartaa se legyen 10000km... azt mondták,hogy 50000km garanciát fognak rá vállalni. kiváncsi leszek... szerintetek kibírja a motor? mondjuk elég szép kis listát írtak,hogy mit kell cserélni...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. szept. 03, 2012 9:10 pm 

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. szept. 03, 2012 6:56 pm 

mumo írta:
Csabaa írta:
sziasztok
Elkapott a tuning láz...
Kép
:)

Sziasztok!

Korábban szó volt a matricás projekt újra élesztéséről.
Azt hiszem Goes írta, hogy le is tudná gyártatni?
Jó lenne, egy olyan Skoda Fabia Club-os matrica, büszkén hordanám az autón.
Olyan helyen dolgozom,hogy sok autóval,autóssal így rengeteg Fabiával is találkozom, jó lenne megismerni a klubtársat.

Csatlakozom, én is büszkén hordnám a matricát az autón!! A KGST talis is kinn virít a szélvédőn 191-es sorszámmal:)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. aug. 30, 2012 7:45 am 
Moderátor

Autó: Skoda Fabia Kombi Elegance 1.4 16V 74kW
Csabaa írta:
sziasztok
Elkapott a tuning láz...
Kép

Sziasztok!

Korábban szó volt a matricás projekt újra élesztéséről.
Azt hiszem Goes írta, hogy le is tudná gyártatni?
Jó lenne, egy olyan Skoda Fabia Club-os matrica, büszkén hordanám az autón.
Olyan helyen dolgozom,hogy sok autóval,autóssal így rengeteg Fabiával is találkozom, jó lenne megismerni a klubtársat.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. aug. 27, 2012 6:38 pm 

Tartózkodási hely: Szlovákia-RS:chatback 2000. 1,4MPI 8v,50Kw.COMFORT.AME
Csabaa írta:
sziasztok
Elkapott a tuning láz...
Kép
aztaaaaaaaaaaa, mester a mi munkánk.......... de faszaaaaa, en is kérek egy prototipust

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. aug. 27, 2012 6:21 pm 
Moderátor

Autó: 2003. 1,2 12V AZQ
sziasztok
Elkapott a tuning láz...
Kép

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. aug. 25, 2012 6:50 pm 

Igen,ezzel megy a sok idő igazából,de nem fogunk semmi akadályba ütközni csak sokat kell rohangálni amire időm nem nagyon van...

sso003 írta:
Gondolom ahhoz, hogy így átmenjen a műszakin, azért kell egy "kis" papír munka, engedélyeztetés stb.
Gyakorlatilag csak a benzin a régi na meg az alvázszám... :o

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: pén. aug. 24, 2012 6:59 pm 

Autó: 2007 1.4 16v BXW
Gondolom ahhoz, hogy így átmenjen a műszakin, azért kell egy "kis" papír munka, engedélyeztetés stb.
Gyakorlatilag csak a benzin a régi na meg az alvázszám... :o

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: pén. aug. 24, 2012 6:26 pm 

Jesszus :D
Csabaa írta:
Genius írta:
Persze,hogy azok is cserélve lesznek. Nem meghalni akarok...
Felniknek meg a gyári RS felnit akarom. Kicsit lesz ültetve a kocsin,de kívűlről ennyi lesz a látható dolog. :D Fékeket én nem a gyári RS Fabia-ra gondoltam,hanem ami a régi RS Octavian vannak,csak az lehet nem oldható meg...

szia
Johnny és Sifre alakította át a fékeket 256x22-ről
312x25-re eléggé meggyöző... :)
Kép Kép Kép

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: pén. aug. 24, 2012 6:42 am 
Moderátor

Autó: 2003. 1,2 12V AZQ
Genius írta:
Felniknek meg a gyári RS felnit akarom. Kicsit lesz ültetve a kocsin,de kívűlről ennyi lesz a látható dolog. :D Fékeket én nem a gyári RS Fabia-ra gondoltam,hanem ami a régi RS Octavian vannak,csak az lehet nem oldható meg...

szia
Johnny és Sifre alakította át a fékeket 256x22-ről
312x25-re eléggé meggyöző... :)
Kép Kép Kép

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. aug. 23, 2012 10:05 pm 

goes írta:
Elég, 288-as tárcsákkal, hagyományos 4 dugattyús féknyereggel elég izmos.

djboris írta:
Az RS-é elég hozzá?
Az is csak 130 paripa....

goes írta:
Remélem azért a futóművet és a féket is kicserélitek az RS-ére. Kevés a mostani 200 Le-höz és fék is gyöngécske.

Genius írta:
http://www.youtube.com/watch?v=aI5uOe7IS3E

Hamarosan még egy ilyen szörnyecske elkészül és fogja koptatni Mo. útjait :)

1.2HTP conversion 1.8T 20V + Chip + Egyedi komplett kipufogó Reméljük túlszárnyalja bőven majd a 200le-t. ;)

Később ha az anyagiak engedik tervben van nagyobb turbó + hatékonyabb intercooler. Ehhez a motor már elő lesz készítve,hogy még egyszer ne kelljen szétkapni.
Papírok már megvannak szóval nincs más hátra,mint előre! :)

Csinálok majd róla részletes beszámolót képekkel meg teszt videókkal :) Még sok munka vár ránk és mivel csak hétvégente tudunk vele foglalkozni hosszú idő lesz míg kész lesz... Egy biztos: A HTP felirat marad a kocsi hátsóján :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. aug. 23, 2012 4:00 pm 

Genius írta:
http://www.youtube.com/watch?v=aI5uOe7IS3E

Hamarosan még egy ilyen szörnyecske elkészül és fogja koptatni Mo. útjait :)

1.2HTP conversion 1.8T 20V + Chip + Egyedi komplett kipufogó Reméljük túlszárnyalja bőven majd a 200le-t. ;)

Később ha az anyagiak engedik tervben van nagyobb turbó + hatékonyabb intercooler. Ehhez a motor már elő lesz készítve,hogy még egyszer ne kelljen szétkapni.
Papírok már megvannak szóval nincs más hátra,mint előre! :)

Csinálok majd róla részletes beszámolót képekkel meg teszt videókkal :) Még sok munka vár ránk és mivel csak hétvégente tudunk vele foglalkozni hosszú idő lesz míg kész lesz... Egy biztos: A HTP felirat marad a kocsi hátsóján :D

Akkor idiótának fogják hívni a gazdáját ha így fog száguldozni a főútvonalakon!Többet nem írok....

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 327 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra