Skoda Fabia Club fórum

Pontos idő: kedd nov. 21, 2017 10:05 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 190 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: pén. márc. 26, 2010 8:24 pm 
Moderátor

Autó: 2003. 1,2 12V AZQ
hanko77 írta:
Sziasztok!

Tudna nekem esetleg valaki abban segíteni,hogy valahonnan le lehet-e tölteni,Fabia szerelési könyvet?
És esetleg egy kezelési könyvet?

Köszönöm!!!

http://www.mediafire.com/?sharekey=33f2 ... aacf568dab

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: pén. márc. 26, 2010 6:22 pm 

Sziasztok!

Tudna nekem esetleg valaki abban segíteni,hogy valahonnan le lehet-e tölteni,Fabia szerelési könyvet?
És esetleg egy kezelési könyvet?

Köszönöm!!!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. márc. 06, 2010 5:12 pm 

Na sikerult kicserelni az antennat. A kabel maradt a helyen csak megtoldottam az uj egy darabjaval. Millio helyen le van fogatva amugy es a karosszeria bal oldalan a takarok alatt huzodik elore. Holnap feltoltom a kepet a letort, szettvagott regirol.
Koszonom a segitsegeteket!!! Remelem egyszer viszonozhatom!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: pén. márc. 05, 2010 12:47 pm 

Én még mindig nem értem miért akarod az egészet kihúzni?
http://kepfeltoltes.hu/view/100305/P101 ... es.hu_.jpg

Nem túl jó a kép, de látszik mit kell keresztülhúzni, utána már bármilyen univerzális antenna behajtható.

TDi jelet talán hőlégfúvóval megmelegítve, de senki nem garantálja, hogy nem húz le festéket is.

Nézegettem, de nem találtam semmit combiról, hogy hova lehet hangfalat rakni, az enyém ferdehátú.

Én a gyári helyére tettem hangszórót az arra jó, hogy hátul is hallják, de ha igényeset akarsz akkor szerintem másképpen kell megoldani. Talán valaki ír fel valamit, ha érdekel a téma.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. márc. 04, 2010 10:37 pm 

A behúzás szinte kizárt ezzel a módszerrel szerintem. Vélhetően jó szokás szerint több helyen is rögzítve van, nem csak fityeg. Továbbá a gyári antenna erősítős. Szerintem nem is kell kicserélni a kábelt, elég az antennát a hozzávaló talppal együtt.

Entyi írta:
Szia!
Odaig jutottam, hogy vettem egy nem original antennat. Az passzolni fog. Mar csak remelem sikerulni fog a
behuzasa is a radiotol a tetoig. Ugy gondoltam, hogy a radional levo vegere raerositem az uj egyik veget es igy a regi kihuzasa kozbe behuzodik az uj. Ez mind szep es jo csak remelem sikerulni fog. Nem akad-e el semmibe, nincs-e leszoritva valahol amit kiakarok huzni stb.. Es remelem eleg lesz az uj kabel 330 centije a behuzashoz. Amugy nem ertem miert kellett egy szaros antennat 22-es anyacsavarral lerogziteni. Hat csak neztem amikor meglattam :shock: Akkora kulcsom epp nem volt. Maradt hetvegere a dolog. Amugy majd elkuldom a kepet amit a mocsok csinalt!
Meg par kerdes. Azon gondolkozok, hogy leveszem a hatso TDI irast mert azok eleg kaposak a tolvajok koreben. Szerinted szukseges? Es mivel kell leszedni, hogy a festes ne seruljon? Meg azt sem tudom,hogy az ovalis hangfalaimat, hogy tudom es hova beszerelni hatulra a combiba. Masok, hogy csinaljak? Bocs a sok kerdesert ha tudsz valami infot ird le legyszi.
Elore is koszi a sok segitseget!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. márc. 04, 2010 9:21 pm 

Szia!
Odaig jutottam, hogy vettem egy nem original antennat. Az passzolni fog. Mar csak remelem sikerulni fog a
behuzasa is a radiotol a tetoig. Ugy gondoltam, hogy a radional levo vegere raerositem az uj egyik veget es igy a regi kihuzasa kozbe behuzodik az uj. Ez mind szep es jo csak remelem sikerulni fog. Nem akad-e el semmibe, nincs-e leszoritva valahol amit kiakarok huzni stb.. Es remelem eleg lesz az uj kabel 330 centije a behuzashoz. Amugy nem ertem miert kellett egy szaros antennat 22-es anyacsavarral lerogziteni. Hat csak neztem amikor meglattam :shock: Akkora kulcsom epp nem volt. Maradt hetvegere a dolog. Amugy majd elkuldom a kepet amit a mocsok csinalt!
Meg par kerdes. Azon gondolkozok, hogy leveszem a hatso TDI irast mert azok eleg kaposak a tolvajok koreben. Szerinted szukseges? Es mivel kell leszedni, hogy a festes ne seruljon? Meg azt sem tudom,hogy az ovalis hangfalaimat, hogy tudom es hova beszerelni hatulra a combiba. Masok, hogy csinaljak? Bocs a sok kerdesert ha tudsz valami infot ird le legyszi.
Elore is koszi a sok segitseget!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. márc. 04, 2010 7:05 pm 

www.kepfeltoltes.hu -ra tudsz feltenni képeket és belinkelni ide. Hát a gyári antennám nincs itthon, azt most nem tudom lefényképezni. Amikor az antenna ki van tekerve a menetes szár végén van egy kis gömb az akadályozza meg, hogy kicsússzon.
Majd holnap vagy azután letudom fényképezni, de most jöttem melóból, már nincs kedvem sehova menni.
Nem igazán értem,mi az, hogy beesik az eső, kiszabták a tetőn lévő részt is?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. márc. 03, 2010 10:35 pm 

Koszi! Kepet lehet valahova feltolteni, hogy lasd mit muvelt vele? Ugy lehet tudnal segiteni a szerelesben is. Monduk ertheto volt amit irtal ugyhogy menni fog. Mert ugy letepte, hogy attol felek ha esni fog az eso beazik...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. márc. 03, 2010 9:06 pm 

Bele lehet csavarni másikat! Az eredeti végén van egy kis gömb, de ki lehet húzni. Nekem jelenleg krómos van benn. Lefogtam az alját (ami a tetőn van), és erősebben meg kellett húzni a gyárit szárát és úgy jött ki. Persze mielőtt a menetes rész kicsavarod. :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. márc. 03, 2010 8:57 pm 

Sziasztok!
Valaki nagyon kedves volt es ELTORTE az antennamat. Szerintem lecsavarta es miutan rajott, hogy csak ugy nem jon le (mint pl. a Felicias antenna) egyszeruen letorte. Kerdesem, hogy csak Fabias antenna passzol? Es a cserejet ha en magam akarom elvegezni mi a teendo? Meg egyszer olyan antennat amit nem lehet lecsavarni NEM veszek az tuti! A parasztok mindent letornek es leszakitnak.
Koszi a valaszt! Udv..

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. feb. 20, 2010 6:19 pm 

Egyetértek,hülyeség annyit kiadni érte,végül is én nem pontosan erre gondoltam...az egész ötlet egy kapcsolási rajz alapján keletkezett.....csak a külső hőfokot ,meg az átlagfogyasztást meg ilyen apróságokat szerettem volna,és azt hittem hogy elég venni egy multifunkciós bajuszkapcsolót....az ecu-ban 1-2 beállítás,ja és a külső hőfokjeladó beszerelése...és hip-hop már kész is.....

http://www.kepfeltoltes.hu/view/100220/ ... es.hu_.jpg

goes írta:
Ezért az őrültségért ki ad 70+20e forintot? Nagyon jó mutat a műszerfalon, de ennyi pénzt nem ér.

poles írta:
http://tempomatszereles.hu/skoda/fabia_ ... r-c43.html

Péé írta:
Hmm az MFA-t akkor elfelejtem,azt gondoltam ,hogy egyszerűbben megvalósítható......

Köszönöm Goes!!!!

üdv.: Péé

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. feb. 20, 2010 4:37 pm 
Moderátor

Autó: 2003. 1,2 12V AZQ
goes írta:
Ezért az őrültségért ki ad 70+20e forintot? Nagyon jó mutat a műszerfalon, de ennyi pénzt nem ér.

Nem minden fabiában van fedélzeti computer?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. feb. 20, 2010 2:48 pm 

poles írta:

Péé írta:
Hmm az MFA-t akkor elfelejtem,azt gondoltam ,hogy egyszerűbben megvalósítható......

Köszönöm Goes!!!!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. feb. 20, 2010 9:12 am 

Köszi Poles!!!

poles írta:
http://tempomatszereles.hu/skoda/fabia_i_1_6y/maxi-dot_fedelzeti_computer-c43.html

Péé írta:

Köszönöm Goes!!!!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: pén. feb. 19, 2010 9:00 pm 

Péé írta:

Köszönöm Goes!!!!

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 190 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra