Skoda Fabia Club fórum

Pontos idő: pén. okt. 19, 2018 8:00 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 28006 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 1834, 1835, 1836, 1837, 1838, 1839, 1840 ... 1868  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: vas. szept. 09, 2007 6:57 am 

Udv yolan.A megoldas az lehet,hogy vagy elviszed egy "raigazittatni" az autora,vagy visszaviszed a fonixesekhez,es megeteted veluk.
Sajnalom amugy,hogy ez tortent,de tenyle igaz a dolog amit mondott neked a csoka.Nagyon trehany munkat vegeznek.Egy jo uanyagos aranyat er,es ugyan annyira jon ki arban,minha keszen venned.Es nemmellesleg o ra is igazitja a kocsira,ha elront valamit.
Szoval vay visszaviszed,vagy keresel egy muanyagost,aki ilyenekkel foglalkozik.

Cult vas lesz belole?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. szept. 08, 2007 4:58 pm 

Sziasztok!
Én is mint sok más autóinádó optikaituningra adtam a fejem. 1-2 cseh vas megtekintése után az 1szerü-letisztult forma mellett döntöttem a hátuja két lökös házasságából született elég sok macera árán. Az elejénél ugy döntöttem,h inkább készen vásárólok 1et, találtam is a fogamra valót a Fönixtuningnál,gyorsan megrendeltem és vártam a postás csengetését. 2 hete kedden meg is jött, csütörtökön irány a kasznis haver és proba. Na azt az érzést nem kivánom az ellenségemnek sem a lökös mindenre jó csak a fábiára nem min. 1,5 a max 4,5 cm eltérés, kicsit melbe vágó volt. Fölhivtam a csávot,h gebasz van,erre ő azt mondta,h nyugodjak meg az üvegszálas elemeknél 10ből talán 5 méret pontso!!! Volt már másnek is ilyen jellegü problémája,ha igen akkor mi lett a megoldás?
Előre is köszi!
Üdv mindenkinek:Yolan

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: pén. szept. 07, 2007 8:44 pm 

Természetesen végig a hiteled futamideje alatt. Lehet Casco nélküli hitelt is felvenni, de leginkább csak használtautóra és majdnem ugyanannyival többe kerül, mintha Casco-d lenne.

Van az a megoldás is, hogy a lakásodra veszel fel hitelt, abból kp. kifizeted az autót, thm. kb. ugyanaz és nem kell Casco.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: CASCO
HozzászólásElküldve: pén. szept. 07, 2007 7:16 pm 

SZIASZTOK!

Valaki meg tudná mondani, ha hitelre vásárlok autot akkor kell kötelező CASCO de meddig kell vagy muszály fizetni?

elöre is KÖSZÖNÖM a válaszokat ÜDV

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. szept. 06, 2007 7:45 pm 

Autó: Fábia 1,2.HTP-2006
Sziasztok már rég jártam aClub oldalán,Gratulálok a szervezöknek ,örömel olvastam és néztem a képeket,a videokat nagyon jól sikerült a Györi találkozásotok sajnos nem tudtam elmeni,a mostanira sem tudok,minden második nap készenlétes vagyok.
Bundáskának kérdi a szerviz dijat. én az enyémet tegnapelöt iratam be holnapra Péntekre az elsö éves szerviz, meg a kötelezö olaj csere, kb:33000Ft-ot mondtak ,én ahol vetem,Nyíregyházán a Platán Áruházba, oda viszem a kötelezö szervizre.mert rendes korekt és becsületesnek látom az egész csapatot.kérdeztem a munka felvevö szerviz vezetötöl bent lehetek mikor csinálják,azt monta igen sokan hordják hozájuk még Miskolcrol is mert bent nézheted amikor csinálják.és örömel halotam mindent a megelégedet sportársakért.a többit majd szerviz után.
Sifre köszi a jelszót!!!
Üdvözletel mindenkinek Bandi

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. szept. 06, 2007 6:41 pm 

Szevasztok!

Lenne egy kérdésem, még pedig az, hogy a gyári üléskárpitot lehet mosógéppel mosni?
Előre is köszke.

Üdv

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: szerviz
HozzászólásElküldve: csüt. szept. 06, 2007 2:23 pm 

Sziasztok!!!!

Valaki meg tudná mondani mennyibe kerül KB az éves kötelezö szerviz persze ha nincs semi gond a kocsival.
elöre is köszönöm a választ ÜDV-bundaska

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Mi az MPI?
HozzászólásElküldve: szer. szept. 05, 2007 9:32 pm 

hazo írta:
Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy mit jelent Skodá típusmegnevezés után az MPI?
Választ előre is köszönöm.
Üdv

Multi Point Injection (hengerenkénti befecskendezés)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. szept. 05, 2007 9:31 pm 

Komáromi Zoltán írta:
Sziasztok!Ma nem aludt el EPC lámpám csak úgy 70 km után egy indítás után.Járt már hasonlóan valaki?Ez az elektromos szervókormány ugye?olaj redben,és semmilyen rendellennességet nem tapasztaltam.4 éves múlt a Csoda Skoda ez az első panaszom. :wink:

Ez a féklámpakapcsoló hibáját szokta jelezni. Nézd csak meg, hogy működik-e! Illetve, ha elaludt, akkor most valszeg működik. A szervót kis kormány ikon jelzi, amikor nem jár a motor és gyújtásban van, akkor láthatod. A féklámpakapcsoló sajnos tipushiba az összes VAG autón.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Mi az MPI?
HozzászólásElküldve: szer. szept. 05, 2007 8:57 pm 

Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy mit jelent Skodá típusmegnevezés után az MPI?

Választ előre is köszönöm.

Üdv

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. szept. 05, 2007 6:24 pm 

Sziasztok!Ma nem aludt el EPC lámpám csak úgy 70 km után egy indítás után.Járt már hasonlóan valaki?Ez az elektromos szervókormány ugye?olaj redben,és semmilyen rendellennességet nem tapasztaltam.4 éves múlt a Csoda Skoda ez az első panaszom. :wink:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. szept. 01, 2007 10:55 pm 

Sifre írta:
Csak azt nem értem, hogy mi köze a jobb hátsó ajtónak a jobb elsőhöz. :roll:

Azért szedték le, mert a kilincsekhez menő bowdeneket felejtették el visszaakasztani. A hátsó ajtó leszedésével hozzáférnek a zárbetétet rögzítő csavarokhoz, ott vissza tudják a zárszerkezetbe akasztani a bowdent.

Botosékhoz én azóta nem járok, mióta olajcsere után elfelejtették nullázni a computert. Bagatel hiba, de nagyon felbosszantott. Azóta Koncsik Bélához járok.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. szept. 01, 2007 7:57 am 

Sziasztok!
Kellett már valameikőtöknek elektromos AC-t cserélni?
Lerohadt a verdám(1.2 htp 2005), és úgy tünik AC hiba. 2 éves autónál? Azért ez durva.
Mindezt hajnal 3-kor az autópályán. :fejvak:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: pén. aug. 31, 2007 9:47 am 
Site Admin

Hát igen, Skodás körökben legendásan nehéz normális szervizt találni... egyikre se jellemző hogy szereti elismerni a hibáját.
Csak azt nem értem, hogy mi köze a jobb hátsó ajtónak a jobb elsőhöz. :roll:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. aug. 30, 2007 10:12 am 

Üdv!

Újabb szervíznek sikerült nálam leiratkoznia a látogatható műhelyek listájáról.

Imádott kis Fabiánk jobb első ablakemelője a múltkor megadta magát. Mivel az előző tulaj is ide hordta, én is az óbudai Botos Szervízt választottam. 30 ezerért meg is csinálták. Munka után viszem haza a kocsit boldogan, dobnám be a táskámat a jobb első ajtón - nem nyílik. Hiába húzom a kilincset kívül, hiába belül, csak nem nyílik.

Telefon vissza: hozzam be, megnézik. Tudták, hogy ők a hunyók mert általában még értekezni is alig lehet a munkafelvevővel, olyan elfoglalt, most pedig a kocsit egyből begurították a műhelybe és hárman neki is álltak rögvest.

Leszedték a jobb hátsó ajtót (csak így lehetett hozzáférni az elsőhöz), leszedték a jobb első kárpitját, abalküvegét, a csatlakozókat, kábeleket. Szét volt az egész kocsi bombázva, sírni lett volna kedvem a látványtól.

Mindegy, másfél óra alatt meg is voltak vele, de:

- egy huncut szóval nem mondták, mi volt a gond.
- el nem hagyta volna a szájukat az "elnézést" kifejezés.
- eszükbe nem jutott volna felajánlani egy utalványt, egy díjcsökkentést az ablakemelő-szerelés árából (nem a pénzért kapkodok, a gesztusról van szó!)

Kár volt így elcseszniük, ezzel egy fix ügyfelet vesztettek. Én többet oda a lábam nem teszem be.

U.i.: még az ablakemelő javításakor lekértem az autó szervíztörténetét. 3 éve a jobb első ablakemelőt már javították egyszer, ugyanők....

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 28006 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 1834, 1835, 1836, 1837, 1838, 1839, 1840 ... 1868  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra