Skoda Fabia Club fórum

Pontos idő: pén. aug. 23, 2019 4:34 am

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 28556 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 1904  Következő
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: vas. ápr. 28, 2019 4:21 pm 

Autó: Skoda fabia 1.4 75kw BBZ
Sziasztok. Hátul valami kiveri az olajat s folyik kipufogő csőre ...(képek lent) MI lehet baja szerintetek? Néztem olaj teknő száraz.
https://mega.nz/#F!CrR22KAD!wfDAOyTMJ9wunELU5YajXw

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szer. ápr. 24, 2019 10:32 am 

Autó: Skoda Fabia 1,2 12V
Köszönöm Hubo, de képtelenség hozzáférni!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 22, 2019 12:49 pm 

Stuczi írta:
tisztelt fórumtársak! Boldog ünnepeket mindenkinek!!
2007 fabia I 1.2, 12v BME motor. A hátsó üléstámla /jobb/ nyitó felhúzható gombba nem tudom nyitni, mert valószínű, hogy eltört a rudazat. Hogy a bánatba tudom kicserélni, vagy kinyitni!!Előre is köszi!

a čomagterbôl čavar huzoval.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 22, 2019 7:11 am 

Autó: Skoda Fabia 1,2 12V
tisztelt fórumtársak! Boldog ünnepeket mindenkinek!!
2007 fabia I 1.2, 12v BME motor. A hátsó üléstámla /jobb/ nyitó felhúzható gombba nem tudom nyitni, mert valószínű, hogy eltört a rudazat. Hogy a bánatba tudom kicserélni, vagy kinyitni!!Előre is köszi!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 15, 2019 4:05 pm 

Autó: Skoda Fábia 1.2
Szia Csabaa!

Nagyon köszönöm a segítségedet.

Csabaa írta:
SAttika írta:
Üdvözlöm a Tisztelt Fábia fórum tagjait!

2 hete vásároltam egy 2004-es Skoda Fábia 1.2 12V 125 ezer km-et futott autót.
Szeretném ha ajánlanátok,egy jó Budapesti Skoda bontót,illetve Skoda boltot,amivel ti is meg vagytok elégedve.Be kell szereznem pár apróságot a géphez,pl üzemanyag tank fedél rugót,ajtópatenteket,ablaktörlő rudazat takaró fedél patentek,stb.
Az autón vezérlést is ki kell már cserélni,milyen márkájú vezérlés szettet ajánlanátok hozzá?
A Skodadoktorrol az Ecseri úton mi a véleményetek,illetve a ők vállalnak vezérlés cserét is.Budapesten is van egy kis műhelyük.
Vagy inkább ezt ajánlatos márkaszervizzel, elvégeztetni a garancia miatt?
Válaszaitokat előre is köszönöm!

Szia
Ha csak Pest jó, a Keresztúri úton van egy vw-skoda bontó: http://www.alkatreszvadasz.hu/

Patenteket és egyszerű műanyag elemeket könnyebb és gyorsabb a legközelebbi márkaszervízben megrendelni/megvenni.
Pár száz forintos tételek ,de nem kell tekeregni értük a városban..
Vagy előre kikeresed a kérdéses elem cikkszámát, vagy ott is meg tudják Neked nézni:
https://skoda.7zap.com/en/cz/

Vagy itt is kapsz mindent: http://patentcentrum.hu/

Vezérlésből teljesen jó a Febi azt árulják leggyakrabban a gyári mellett.
https://skodapatika.hu/spd/03E198229A/S ... let-12-12V
a Skodapatika is vállal javítást.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 15, 2019 9:35 am 
Moderátor

Autó: 2003. 1,2 12V AZQ
SAttika írta:

Szeretném ha ajánlanátok,egy jó Budapesti Skoda bontót,illetve Skoda boltot,amivel ti is meg vagytok elégedve.Be kell szereznem pár apróságot a géphez,pl üzemanyag tank fedél rugót,ajtópatenteket,ablaktörlő rudazat takaró fedél patentek,stb.
Az autón vezérlést is ki kell már cserélni,milyen márkájú vezérlés szettet ajánlanátok hozzá?
A Skodadoktorrol az Ecseri úton mi a véleményetek,illetve a ők vállalnak vezérlés cserét is.Budapesten is van egy kis műhelyük.

Szia
Ha csak Pest jó, a Keresztúri úton van egy vw-skoda bontó: http://www.alkatreszvadasz.hu/

Patenteket és egyszerű műanyag elemeket könnyebb és gyorsabb a legközelebbi márkaszervízben megrendelni/megvenni.
Pár száz forintos tételek ,de nem kell tekeregni értük a városban..
Vagy előre kikeresed a kérdéses elem cikkszámát, vagy ott is meg tudják Neked nézni:
https://skoda.7zap.com/en/cz/

Vagy itt is kapsz mindent: http://patentcentrum.hu/

Vezérlésből teljesen jó a Febi azt árulják leggyakrabban a gyári mellett.
https://skodapatika.hu/spd/03E198229A/S ... let-12-12V
a Skodapatika is vállal javítást.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: pén. ápr. 12, 2019 5:18 pm 

Autó: Skoda Fábia 1.2

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 11, 2019 9:55 am 

Köszönöm!
Csabaa írta:
vargav írta:
Sziasztok!
A szervízintervallum kijelzőt vissza tudom valahogyan állítani/nullázni (BBZ-2005)? A szervízben elfelejtették.

Szia
Napi számláló benyomva tartva és gyújtásra kapcsolod. Néhány mp után nullázódik a jelzés.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 11, 2019 9:50 am 
Moderátor

Autó: 2003. 1,2 12V AZQ
vargav írta:
Sziasztok!
A szervízintervallum kijelzőt vissza tudom valahogyan állítani/nullázni (BBZ-2005)? A szervízben elfelejtették.

Szia
Napi számláló benyomva tartva és gyújtásra kapcsolod. Néhány mp után nullázódik a jelzés.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 11, 2019 7:04 am 

Sziasztok!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szer. ápr. 10, 2019 5:13 pm 

Krisztofer98 írta:
Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni!

Kb fél éve vettem egy 1.2 es 2007 es Skoda Fábiát. 47 kw os Benzin.

Elvittem autó szerelőhöz azzal a hibával hogy megyek kb 250 km ert és kigyullad a Check Engine lámpa. Elgyengül az autó és leáll (Legyen ez akár ha 100 al megyek). Ha újra indítom akkor utána működik egy bizonyos km-ig. A computer nem raktározza a hibát sajnos. Az első hónapba amikor megvettem még nem állt le. Aztán elkezdett leállni. Eddig már jó párszor leállt. Van amikor pl álltam a piros lámpánál és egyszer csak leállt. Úgy hogy a Kuplung be volt nyomva teljesen és 1 esbe volt.

Van aki esetleg találkozott hasonló problémával? Ha valaki tudna segíteni valamilyen formában azt megköszönném.

Köszönöm Szépen a segítséget.

Mar irtam valast a mašik forumra.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szer. ápr. 10, 2019 2:35 pm 

Autó: Skoda Fabia 1.2
Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni!

Kb fél éve vettem egy 1.2 es 2007 es Skoda Fábiát. 47 kw os Benzin.

Elvittem autó szerelőhöz azzal a hibával hogy megyek kb 250 km ert és kigyullad a Check Engine lámpa. Elgyengül az autó és leáll (Legyen ez akár ha 100 al megyek). Ha újra indítom akkor utána működik egy bizonyos km-ig. A computer nem raktározza a hibát sajnos. Az első hónapba amikor megvettem még nem állt le. Aztán elkezdett leállni. Eddig már jó párszor leállt. Van amikor pl álltam a piros lámpánál és egyszer csak leállt. Úgy hogy a Kuplung be volt nyomva teljesen és 1 esbe volt.

Van aki esetleg találkozott hasonló problémával? Ha valaki tudna segíteni valamilyen formában azt megköszönném.

Köszönöm Szépen a segítséget.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 08, 2019 12:32 am 

pilisilen50 írta:
hubo44 írta:
pilisilen50 írta:
Üdvözlet!
Ha nem idevaló a téma előre is bocsi!
Van egy Skoda Fabia II 1,4 16v (63KW) autóm,amit nagyon szeretek!Már amikor megvettem elsőre feltünt hogy a gyár a spórolás jegyében nem épített be vízhöfok mérőt,csak a két színű led visszajelzőt!Szeretnék utólag beépíteni egy vízhőfok jelzőt,mert dekoratív és informatívan tájékoztat,lehet is kapni sokfélét.A kérdésem az lenne,alkotott e már valaki ilyesmit!Hogyan tudnám összehozni lévén hogy egy szenzor van hogy a ledes jelzés is megmaradjon,vagy ez nem lehetséges?Az utolsó kérdésem az lenne hol találom a hőérzékelő gombát a motornál?A segítségeteket előre is köszönöm,bízom a kollektív bölcsességben!Szép napot Mindannyiótoknak! :-)

van ijen kesletem meg, majd činalok képet hod néz ki a mit én raktam a verdaimba. (hô gomba+ora)

Köszönöm ha megosztod velem! :-)

Kuld el privatba mail cimedet.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: vas. ápr. 07, 2019 9:10 pm 

Autó: Skoda Fabia II,1,4 16v
hubo44 írta:
pilisilen50 írta:
Üdvözlet!
Van egy Skoda Fabia II 1,4 16v (63KW) autóm,amit nagyon szeretek!Már amikor megvettem elsőre feltünt hogy a gyár a spórolás jegyében nem épített be vízhöfok mérőt,csak a két színű led visszajelzőt!Szeretnék utólag beépíteni egy vízhőfok jelzőt,mert dekoratív és informatívan tájékoztat,lehet is kapni sokfélét.A kérdésem az lenne,alkotott e már valaki ilyesmit!Hogyan tudnám összehozni lévén hogy egy szenzor van hogy a ledes jelzés is megmaradjon,vagy ez nem lehetséges?Az utolsó kérdésem az lenne hol találom a hőérzékelő gombát a motornál?A segítségeteket előre is köszönöm,bízom a kollektív bölcsességben!Szép napot Mindannyiótoknak! :-)

van ijen kesletem meg, majd činalok képet hod néz ki a mit én raktam a verdaimba. (hô gomba+ora)

Köszönöm ha megosztod velem! :-)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: pén. ápr. 05, 2019 4:14 pm 

Autó: Fábia I 1,2
hubo44 írta:
pilisilen50 írta:
Üdvözlet!

http://vso-market.hu/spd/AT-HM-BET/Beep ... rmu-homero
ez is egy megoldás

vagy kell keresni olyan gépkocsi hőmérőt ami különálló a müszerfaltól és a hozzá való jeladót bekötni a a hütő fölső gumi vízcsövébe ez müködni fog.

univerzális és lehet hozzávaló tokot is venni

http://www.magnumtuning.hu/hu/termek_re ... dapterrel1

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 28556 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 1904  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra