Skoda Fabia Club fórum

Pontos idő: szer. máj. 22, 2019 11:04 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 28396 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 1848, 1849, 1850, 1851, 1852, 1853, 1854 ... 1894  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. okt. 25, 2007 5:11 pm 

Johnny1.4 100 írta:
Sziasztok!
FabiAdam illetve Szbalint!
Legyetek szivesek és küldjétek el nekünk is a képeket hogy feltehessük a technikai segítségek közé. Biztosan lesz még akinek szüksége lesz ilyesmire :D
Előre is köszi szépen.

OFF:
Johnny, írtam tegnap mail-t a jelentkezésemmel: Luki007
Megkaptad?
ON

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. okt. 25, 2007 1:54 pm 

Üdv. Mindenkinek!
Tud valaki olcsón króm váltógombot Fabia-ba? (mondjuk amilyen az Octavia 2-ben van...:)))
Köszi.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. okt. 24, 2007 6:31 pm 
Site Admin

Autó: Fabia 1.4 16V 100Le
Sziasztok!
FabiAdam illetve Szbalint!
Legyetek szivesek és küldjétek el nekünk is a képeket hogy feltehessük a technikai segítségek közé. Biztosan lesz még akinek szüksége lesz ilyesmire :D
Előre is köszi szépen.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. okt. 24, 2007 11:31 am 

Autó: fabia sedan 1.4 MPi AQW 2002
Sajnos nem jó, azért kell cserélni... 8)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. okt. 24, 2007 10:50 am 

ami jó minek cserélni? ;)
szbalint írta:
FabiAdam írta:
szbalint! Sikerült termosztátot cserélni? Most generálozom a Fabiát (olaj, gyertya, légszűrő, fojtószelepputz), csinálok inkább arról képeket ha még érdekel. Ha már leereszted a hűtőfolyadékot, érdemes egyben a termosztát kérdést is megoldani. Dobj egy mélcímet amire küldhetem majd.

Szia FabiAdam!
Éppen most lenne aktuális a hűtőfolyadék és termoszt. csere, ezért köszönettel várok néhány képet.
Emil: szabo.balint@freemail.hu

Baráti üdv mindenkinek :D

OFF: Ha Magyarország ilyen összetartó lenne mint ez a kis csapat, nem itt tartanánk!!! :(

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. okt. 24, 2007 10:46 am 

aszervo hibával ne foglalkoz ha müködik nekem is volt ilyen hiba de elmult ismerös szerélö mondta hogy malyd a memo kijavitja a hibát de megnyugvás kép megnézik müszerel:)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. okt. 24, 2007 10:29 am 

Köszi a tippet.
Jogos, nem akartam új témát, csak így sikerült, visszacsinálni meg nem jöttem rá hogy kell.... :?:

3. Minek nyitsz új topikot, amikor van egy hibák, szervizek stb. topik már?[/quote]

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. okt. 24, 2007 10:07 am 

1. Ha nem akarod lehuzatni magad, akkor ne márkaszervízbe menj. Ott ráadásul szarul csinálják meg és átvágnak. www.kobetuning.hu

2. http://www.sof.hu/muhelytip.php?id=55

3. Minek nyitsz új topikot, amikor van egy hibák, szervizek stb. topik már?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. okt. 24, 2007 8:19 am 

Autó: fabia sedan 1.4 MPi AQW 2002
FabiAdam írta:
szbalint! Sikerült termosztátot cserélni? Most generálozom a Fabiát (olaj, gyertya, légszűrő, fojtószelepputz), csinálok inkább arról képeket ha még érdekel. Ha már leereszted a hűtőfolyadékot, érdemes egyben a termosztát kérdést is megoldani. Dobj egy mélcímet amire küldhetem majd.

Szia FabiAdam!
Éppen most lenne aktuális a hűtőfolyadék és termoszt. csere, ezért köszönettel várok néhány képet.
Emil: szabo.balint@freemail.hu

Baráti üdv mindenkinek :D

OFF: Ha Magyarország ilyen összetartó lenne mint ez a kis csapat, nem itt tartanánk!!! :(

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: szervíz, ablakmosó
HozzászólásElküldve: kedd okt. 23, 2007 7:22 pm 

Sziasztok. Most vettem egy Fabia-t(kombi 1.2), így a következő kérdéseim vannak:
1. Márkaszervízben ismerős, esetleg a lista tagjai között, hogy kevésbé legyen lehúzós a sztori? Világít a szervó problem lámpa(valószínűleg a jeladó rossz, mert szervóhatás van) emiatt szeretnék szakszervízbe menni, ha már ott vagyok ,akkor egy 3 éves szervíz is beesne.
2. Szétesett a hátsó ablakmosó csöve a motortérben(elég nehezen hozzáférhető helyen) probáltam összedugni, de nem marad meg. Hasonlóban tapasztalat? köszi....

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd okt. 23, 2007 2:58 pm 

Sifre írta:
Sarlatan írta:
halí nekem olyan problémám van hogy a villágítást állító tekerrő (minek nevezzem):) fordítva működik az az mikor fel tekerem akkor világit lent a lámpa és forditva, lehetséges hogy mikor a löklapot le szedték forditva kötötték be?

Szerintem ez a normális. Ha a 1, 2 vagy 3-as számú állásra tekered, akkor a fényszórónak lefelé kell világítani. Azért ilyen, mert ha megpakolod a kocsi hátulját akkor a fényszórók vakítanák a szembejövőt, de így a tekerővel utána tudsz állítani -> minél jobban megpakolod annál nagyobb számra kell állítani.

jol irod de nekem pont alenkezöleg müküdik :) ha 1-re tekerem csak ugy villognak a szembe jövök:)))) lehet hogy rosszul fogelmeztam elöbb

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: ABS
HozzászólásElküldve: kedd okt. 23, 2007 1:38 pm 

bundaska írta:
sziasztok tudna valaki segiteni????

Lehet hogy hülye a kérdés de nekem uj fábiám van és ugye jön a tél ugy tudom hogy jobb ha ki van kapcsolva az ABS ha csuszos uton megyek havon, v, holáncal stb, de nincs kikapcsolom ugye irja a használatiutasitás hogy hol van de nekem ott nincs, mi a teendő???
köszönet.

Felejtsd el! Igaz, hogy hosszabb lesz a fékutad jégen/hóban, de legalább tudsz kormányozni. Nem tudok olyanról, hogy az ABS-t ki lehetne kapcsolni, csak az ASR kikapcsolhatóságáról tudok. Egyébként, ha mindenáron ragszkodsz hozzá, akkor a biztosíték kiszedésével kikapcsolható, de hibajelzést fog okozni. Leginkább versenycélra használt autókon szokták kiiktatni. Nekem nincs ABS, volt pár meleg helyzetem jégen, amikor tekerhettem bármerre a kormányt, de mentem egyenesen tovább, mert lassítani is kellett.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: ABS
HozzászólásElküldve: kedd okt. 23, 2007 11:48 am 

sziasztok tudna valaki segiteni????

Lehet hogy hülye a kérdés de nekem uj fábiám van és ugye jön a tél ugy tudom hogy jobb ha ki van kapcsolva az ABS ha csuszos uton megyek havon, v, holáncal stb, de nincs kikapcsolom ugye irja a használatiutasitás hogy hol van de nekem ott nincs, mi a teendő???
köszönet.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd okt. 23, 2007 11:05 am 

gabi822@freemail.hu-ra elkuldenéd a képeket.
Előre is köszi
Ha kész lessz megmutatom malyd én is.
üdv

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd okt. 23, 2007 10:42 am 
Site Admin

Sarlatan írta:
halí nekem olyan problémám van hogy a villágítást állító tekerrő (minek nevezzem):) fordítva működik az az mikor fel tekerem akkor világit lent a lámpa és forditva, lehetséges hogy mikor a löklapot le szedték forditva kötötték be?

Szerintem ez a normális. Ha a 1, 2 vagy 3-as számú állásra tekered, akkor a fényszórónak lefelé kell világítani. Azért ilyen, mert ha megpakolod a kocsi hátulját akkor a fényszórók vakítanák a szembejövőt, de így a tekerővel utána tudsz állítani -> minél jobban megpakolod annál nagyobb számra kell állítani.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 28396 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 1848, 1849, 1850, 1851, 1852, 1853, 1854 ... 1894  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra