Skoda Fabia Club fórum

Pontos idő: szer. nov. 21, 2018 10:14 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 140 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. dec. 24, 2008 2:50 pm 

Úgy hallottam, hogy még a fűtésmotorokra vonatkozóan is van valami alapbeállítási procedúra. Én a helyedben elvinném egy jó helyre (pl a kobé) és egy diagnosztikával együtt kicseréltetném az esetlegesen hibás alkatrészt. Egy műszerfalat sérülés nélkül szétbontani típusismeret nélkül sztem lehetetlen. Aztán meg motor után szaladozni majd újra összerakni....
Az eredményről mindenesetre mindenképp számolj be!

Dalesz írta:
Hát ez az! Ettől félek! De hol kezdjek hozzá és milyen formájú izét keressek? Az, hogy össze-vissza, azt jelenti, hogy vagy nem fűt, vagy ha följebb állítom, akkor meg fűt ezerrel és hiába veszem vissza! Nem tudtok Skoda szerelési könyvet, mondjuk PDF-ben?
Dalesz

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. dec. 24, 2008 1:51 pm 

Dalesz írta:
Hát ez az! Ettől félek! De hol kezdjek hozzá és milyen formájú izét keressek? Az, hogy össze-vissza, azt jelenti, hogy vagy nem fűt, vagy ha följebb állítom, akkor meg fűt ezerrel és hiába veszem vissza! Nem tudtok Skoda szerelési könyvet, mondjuk PDF-ben?
Dalesz

Először kell egy diagnosztika, az megmondja, hogy melyik motor tojt be, kettő van benne. Koncsik Bélánál asszem 17e volt a két motor együtt nyáron, ott ki is cserélik neked baráti áron. www.kobetuning.hu

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. dec. 24, 2008 8:44 am 

Dalesz

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Fűtésszabályzó
HozzászólásElküldve: kedd dec. 23, 2008 10:38 pm 

Mi az h össze-vissza működik?

A motorok a fűtőegységben vannak, mélyen a műszerfal alatt. Gondolom jól szét kell bombázni hozzá...

Dalesz írta:
Sziasztok!
Tudna-e valaki segíteni? Fabia 1.4 MPI-m van. Össze-vissza kezdett működni a fűtés. A szrvízben kitalálták, hogy a fűtés szabályzó mikromotorok tojtak be. Ennek a cseréje kb. 80e Ft. Na ettől állt égnek a hajam! Tudja-e valaki, hogy ezek hol helyezkednek el? Hogy lehet hozzájuk férni? Egyáltalán hogy néznek ki. Próbáltam költségkímélőbb megoldásként a bontót, de azt mondták vigyem a mintát. De azt sem tudom hol keressem? Segítség!!!!!!!!!
Köszi: Dalesz

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Fűtésszabályzó
HozzászólásElküldve: kedd dec. 23, 2008 10:35 pm 

Sziasztok!
Tudna-e valaki segíteni? Fabia 1.4 MPI-m van. Össze-vissza kezdett működni a fűtés. A szrvízben kitalálták, hogy a fűtés szabályzó mikromotorok tojtak be. Ennek a cseréje kb. 80e Ft. Na ettől állt égnek a hajam! Tudja-e valaki, hogy ezek hol helyezkednek el? Hogy lehet hozzájuk férni? Egyáltalán hogy néznek ki. Próbáltam költségkímélőbb megoldásként a bontót, de azt mondták vigyem a mintát. De azt sem tudom hol keressem? Segítség!!!!!!!!!
Köszi: Dalesz

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 140 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Időzóna: UTC + 1 óra