Skoda Fabia Club fórum

Pontos idő: vas. nov. 19, 2017 5:05 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 409 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 24, 25, 26, 27, 28  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd jún. 13, 2006 12:01 pm 

Ja még valami! A szoba árábol 15% elengednek!Skacok gyorsan kéne dönteni és lefoglalni!A bográcsgulyásos bulira természetesen sort kerítünk csak döntsétek el,hogy nyaralás elött vagy után legyen.Én Várgsztesre gondoltam mert nem jó ijen melegben ahusit utaztatni.Ha összejö akkor majd jól bezabálunk!Vigyázzatok magatokra én most 3 napra eltünökDebrenbe de ott is aktív maradok, megkeresem Huntert és áthozom ide nekünk a csapatunkba!Üdv Imi a szakács.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd jún. 13, 2006 9:54 am 

Szeva gyerekek!Megkérdeztem a Hotel Nóniust van 2-ágyas 9800 reggelivel 3-ágyas 13200 reggelivel..Szerintem ha belefér a családi költségvetésetekbe megérné.Másnap egykis kirándulás is beleférne.De ha nem akkor reggel megyünk este jövünk.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd jún. 13, 2006 6:52 am 

Üdv néktek barátaim! Nekem teljesen mindeggy, hogy merre mennénk.Van egy ismerösöm arra felé és ö meg kérdezte,van még hely a szállodába 3 ágyas szoba 13.500 huf,szerintem megéri.Ma kapom meg a telefonszámot és meg kérdezem én is.Ha valakit érdekel hivjatok fel.Mostanában elég keveset tudok gép elött ülni mert a házamat kezdtem felujjitani,de azét rákattanok néha!Üdv.Imi.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. jún. 12, 2006 9:19 pm 

Csövi !
És mit gondoltok, autópálya vagy közút ?
Én személy szerint közúton mennék mert még nem igen akarom megkergetni a járgányt. De ha úgy döntetek, akkor mehetünk ott is. Én az alföldre Dunaföldvár felé szoktam menni.
Várom az ötleteket !!!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. jún. 12, 2006 4:36 pm 
Site Admin

Autó: Fabia 1.4 16V 100Le
Szia Antoni!
A kérdésedre a válasz még alakulóban van mert részemröl is próbálkozás a dolog.Én V-power racing-et tankoltam a verdába mint azt Sifre is említette.A teszt jelenleg ott tart hogy az a tipikus ciripelés ami az oktánszám miatt van, az egészen elhalkult, finomabban lehet adagolni a gázt, menetközben halkabb a motor, és talán egy picivel jobban gyorsul mint 95-tel.Szóval szerintem inkább a komfort érzetét javítja az embernek minthogy annyival jobb lenne.Na és az ára sem mindegy mert a 95 olyan 290 körül mozog A V-power racing pedig 324 volt ott ahol én tankoltam.De gondolom máshol sem sokkal tér el ettöl.A fogyasztás, még kérdéses számomra is.Ahogy eddig számolgattam egy picivel talán többet is fogyaszt ebböl mint a 95-ösböl.Tisztitani nem tudom tisztítja-e.Hát ennyi, remélem tudtam egy kicsit segíteni.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. jún. 12, 2006 12:11 pm 
Site Admin

Ja és egyébként raktunk fel egy térképet Mezöhegyes környékéröl, a föoldalon a villogó "találkozó" feliratra kattintva lehet megnézni.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. jún. 12, 2006 12:07 pm 
Site Admin

Hello!
Johnny nemrég Shell V-power racinget tankolt próbaképpen és érezni lehet a különbséget: a motor halkabb lett (eltünt belöle a halk ciripelés is) és egyenletesebben adja le a teljesítményét. Teljesítménynövekedést nem tudom okoz-e, de majd szólok Johnnynak hogy írja le a véleményét (elvégre ö vezette ). :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. jún. 12, 2006 7:47 am 

Sziasztok!!!! :lol:

Látom már szervezkedtek... Mezöhegyes tényleg a világ végén van, Makó mellett. Még úgysem jártam arra, csinálunk egy jó kis kirándulást...:)

Hunterrel én is beszélnék mint tapasztalt szerelövel.
Már bandyb-al beszéltünk is róla msn-en. Mol kúton nagyon ajánlgatják nekem ezt a 99 -es benzint. Meg egyébként is érdekelne, hogy ezek a jobb fajták mennyire jók a kocsinak, mennyire igaz,hogy kitisztítják, és hatékonyabb e annyira,hogy megérje a magasabb árat. Ha valakinek vannak már tapasztalatai, szakvéleményei, örömmel várom :P

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: pén. jún. 09, 2006 10:30 pm 
Site Admin

Alakulunk, és remélem ez a továbbiakban csak jobban fog menni.Egyébként én irtam Hunternek e-mailt, és még néhány embernek,de eddig még csak 1-el növeltük a létszámunkat, de sebaj kitartás,lesz még jobb is.Talán elöbb utóbb Hunter is meglátogat minket :) Mezöhegyes viszont nincs közel, ahogy én néztem a térképen valahol Szeged és Békéscsaba között van.Majd teszek fel részletet pontosítva az útvonalat.Bízzunk benne hogy nem riaszt el senkit a távolság.Szerintem tök jó lesz. :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: pén. jún. 09, 2006 9:38 pm 

Johnny 1.4 alakulunk mint púposgyerek a prés alatt !!!
Antonival beszéltem Msn-en ö is bent van, de majd biztos hozzászól.
Imikém már azt hittem elvesztél! Jó hogy itt vagy !
Hunter-röl mit tudsz? Invitáld már meg légyszi ! Neki Mezöhegyes ott van egy köpésre. No meg persze látogasson meg minket itt is.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: pén. jún. 09, 2006 6:11 pm 

Csöváz fiúk!
Elöször is hol van Mezöhegyes?
Most már lassan én is rákattanok erre az egészre, menni fog azért gyerekek. A bográcsgulyás meg lessz!
Már csak találkozni kellene. Én is benne vagyok a Mezöhegyesi buliban, (ha nem kell dolgoznom).
Imi

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: pén. jún. 09, 2006 3:09 pm 
Site Admin

Találkozhatunk fixen valahol, nekem az is jó, csak azt kell kitalálni hol,szerintem még mielött mondanánk helyeket, várjunk egy kicsit hátha lesz még valaki akinek tetszik ez a megoldás.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. jún. 07, 2006 9:10 pm 

Én bent vagyok !!! Mehetünk!
Elötte kéne találkozni egy fix helyen és onnan sprintelnénk eggyütt. Mit szóltok ?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. jún. 07, 2006 8:42 pm 
Site Admin

Én személyszerint egyetértek chabeeval,nem rossz ötlet.Ha összejönnénk ismét.Az orrmotor találkozon biztosan tudnánk szerezni néhány újabb tagot, bár ez fordított arányban van Imi bográcsgulyásával,/több tag kevesebb gulyás/ :D ,de ennyit szerintem megérne.Ha ti is benne vagytok elnézhetnénk a talira.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. jún. 07, 2006 7:20 am 

hihihi, ha kevesebben vagyunk többet ehetünk, ez is csábítóan hangzik :lol: Bár most talán az elsödleges cél,hogy egy jó kis csapat jöjjön össze. Egy ismerösnek majd beajánlom az oldalt, ö is fábiás srác. Remélem regisztrál és vannak még hasonló ismerösei. De szerintem a neten keresztül is találunk majd embereket. Ezt már sokat gyakoroltam, igaz nem fabia fun keresésben, hanem társkeresésben :wink:

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 409 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 24, 25, 26, 27, 28  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra