Skoda Fabia Club fórum

Pontos idő: szer. aug. 21, 2019 9:55 am

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 409 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. szept. 17, 2008 5:17 am 

Sziasztok!
Köszönöm Johnny a jókívánságokat, igyekszem!
Süni! Nagyon szorítunk, minden jót, sok sikert kívánunk!
Mégegyszer jó szórakozást, szép időt kívánok!
Sziasztok!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd szept. 16, 2008 3:48 pm 
Site Admin

Autó: Fabia 1.4 16V 100Le
Szia Süni!
Nincs probléma, és köszönöm hogy szóltál. Drukkolunk hogy sikeredjen valami :D Ha korábban nem is remélem jövőre találkozunk :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd szept. 16, 2008 3:46 pm 
Site Admin

Szia Laci!
Köszönöm az infót, nemhiszem hogy lesz még ott valaki aki pénzt szedne, már nincs szezon. Parkolóhely viszont biztos lesz :D Mégegyszer köszi, ott talizunk :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd szept. 16, 2008 3:44 pm 
Site Admin

Szia Judy!
Nincs semmi gond,majd egyszer bepótoljuk,alkalomadtán :D
Jóidőt kívánok a túrához, és jobbulást :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd szept. 16, 2008 2:04 pm 

:?
sziasztok
nagyon nagy sajnálattal közlöm, hogy nem tudok részt venni a találkozón, ugyan is kaptam egy lehetöséget egy ausztriai munkhelyre, amit talán a gazdasági helyzetre levö tekintettel nem szeretnék kihagyni. remélem megértitek és jól érzitek magatokat, mig engem nagy valószinüséggel a rosszullét fog kerülgetni az izgatottságtól, meg attól, hogy minden jól menjen.
millió puszi mindenkinek, és biztatom az eget hogy legyen jó idö és napsütés.
Üdv Süni :? :cry: :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: vas. szept. 14, 2008 7:01 pm 

Sziasztok !

Hát nem túl nagy a tolongás! :( :cry:
A helyszint megnéztem a hétvégén, üres volt. A környék kihalt és pénzbeszedőt sem láttam.
Azért remélem nem ez lesz a helyzet szombaton is, én megyek ez biztos.

Addig is üdv. mindenkinek Laci.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd szept. 02, 2008 7:30 am 

Sziasztok!
Ne hargudj, Johnny, én is ígértem az Égerszögi (Aggtelek és környéke) szállás-lehetőséget. Utána is kérdeztem, nem volt a megfelelő időben szállás, és különben is csak 10 fő (4+3+3). Közben júliusban kicsit összetörtem magam, illetve öt bordámat (sportbaleset), ez is csökkentette a mozgékonyságomat.
A másik említett javaslatomnak, ami Pécs környéke volt, nem jártam utána, mert arról volt szó, hogy most kelet felé orientálódunk.
A mostani utolsó találkozóra nem tudunk menni, mert sajnos éppen egybe esik egy munkahelyi szevezésű őrségi túrával, amit már tavasz óta lefoglaltunk.
Amúgy is a többnapos "országjáró" klubos túránk tervezett ideje első megközelítésben augusztus vége volt, így nem ütközött volna.
Nagyon sajnálom, mert eddig mindig nagyon jól éreztük magunkat, szuperül volt mindegyik megszervezve és kivitelezve, de a következőn megint ott a helyünk!!!
Addig is érezzétek jól magatokat, szép időt kívánok!
Sziasztok.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd aug. 26, 2008 2:39 pm 

Szia Jhonny!

Oké így teljes mértékben megértem a dolgot.
Amit az örkényi talival kapcsolatban írtál,hát az tényleg szomorú.
Hidd el szivem szerint minden találkozóra elmennék.ha az anyagi helyzetem engedi,akkor időm nem,ha időm engedi, akkor az a fránya anyagi,mert általában a talik helyszine a lakhelyemhez képest általában 3-400 km-re esik ( ezt kérlek ne szemrehányásnak vegyétek).
Azért bízom benne,hogy ha már az évadzáró talira nem is,de a köveetkezőre eljutok, még ha az Nagykanizsán is lesz :D
Sziasztok

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd aug. 26, 2008 1:52 pm 
Site Admin

Szia Mukus!

Jogos a felvetés és abszolut igazad van, nincs is elfelejtve a dolog, de az a helyzet hogy a te pályázatodon kívűl senki nem vette a fáradtságot hogy foglalkozzon a kérdéssel és segítse a klubot legalább néhány ötlettel. Így pedig sajnos azt kell mondjam nincs mit kérdezni. Nem panasznak szánom a dolgot de ha már így rákérdeztél elmondom neked is és másnak is. Én mióta vezetem a klubbot most már két és fél éve, idén elöször kértem segítséget illetve ajánlottam lehetőséget a klub tagjainak hogy adjanak ötletet találkozókra és támasszák alá néhány információval, legyen miből kiindulnom. De mint mondtam rajtad kivűl senki sem érezte magáénak a dolgot. De ugyanez a helyzet a nyereményjátékkal is, amit nemsokkal a tali pályázat után tettünk fel. Itt is egyetlen egy tag, névszerint Pingvin volt az aki foglalkozott a kérdéssel. Mindezek után az augusztus 16.-ai örkényi talin amit a Clubseat szervezett és meghívta a Skoda Fabia Club-ot, igen a klubot nem a Sünit, a Lacit és engem, hanem a klubot. Mondanom sem kell mekkora gáz volt hogy megjelentünk három autóval,és ebből két autó a vezetőség. Természetesen én mindent megértek, de akkor arra kérek én is mindenkit hogy engem is értsen meg, lehet hogy talán nem látszik, de igenis van mit csinálni a klubal folyamatosan, még mindig az egyesületért probálok küzdeni, egyenlőre nem sok sikerrel, stb. Ezért döntöttem úgy hogy idén elmarad a beigért találkozó, mert az előzmények és a lelkesedés alapján itt sem lennénk annyian hogy megérje a tucatnyi telefonálást és nemkevés időt. Neked Mukus köszönöm amit küldtél, nincs elfelejtve és alkalomadtán be lesz pótolva. Remélem nem bántottam meg senkit, csak egy rövid tény ismertetés volt.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd aug. 26, 2008 12:43 pm 

Ne haragudjatok,nem akarok senkit megbántani,de még mikor kiírásra került egy pályázat az egyik találkozóval kapcsolatban,akkor én küldtem egy hosszabb tájékoztatót nagyvonalakban leírva,hogy itt Borsodban, azon belül is Miskolcon és környékén milyen programokat lehet csinálni.
Akkor azt a választ kaptam,hogy erről ki lesz kérve a klubtagok véleménye is,de erről eddig sehol nem olvastam.
További szép napot mindenkinek

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: pén. aug. 22, 2008 5:13 pm 

Én megyek mivel ez itt van a szomszédba :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. aug. 21, 2008 5:35 pm 
Site Admin

Szia Laci!
Köszönöm a segítséget,mármint hogy utánna nézel a parkolónak. Remélem hogy szeptember 20.-a már nem számít idénynek :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. aug. 20, 2008 6:05 pm 

Sziasztok !

Nagyon sajnálatos az a tény, hogy a találkozó helyszinére nem jött javaslat. :( :(
Csak remélni tudom, hogy ennek oka nem az érdektelenség, hanem a nyár vagy a rohanó világ. A záró helyszine tetszik, de én úgy emlékszem "idényben" ez fizetős parkoló. Lemegyek megnézni majd és megírom. Mindenesetre remélem azok akiket érdekel a klub és a jövöje eljönnek, akárhogy is.

Üdv. mindenkinek Laci.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: vas. okt. 07, 2007 5:50 pm 
Site Admin

Szia Yolan!
Nem rossz ötlet, bár a jővőre tervezett szintén három alkalommal rendezendő talik helyszíne már megvan, de ezen felül ha gondolod szervezhetsz egy ilyet, szerintem lenne sikere :D :D :D
Ha úgy döntesz hogy oké, és elküldöd az infókat, /megközelítés, program, költségek, gyülekező helyszíne stb./ feltesszük az oldalra :D :D :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: vas. okt. 07, 2007 12:56 pm 

Sziasztok!
Jonny említetted a jövöre rendezendő bográcsosbulit!
Innen jött az ötlet,h ha érdekli a csapatot a bajai halfözö ünnepéj jövöre akkor nagyon szívessen leszervezem és várok mindenkit,ha van rá igény!
További szép napot mindenkinek!!!

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 409 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra