Skoda Fabia Club fórum

Pontos idő: csüt. feb. 27, 2020 5:36 am

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 409 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. jún. 21, 2006 9:01 am 

Sziasztok! Köszönöm szépen az ismertetöt! :D nem lenne rossz egy ilyen találkozón részt venni. :D A matricákra és a szalagra kitérve, szerintem tudok Nektek segíteni ha gondoljátok, a munkahelyemen megtudom csináltatni! Szóljatok ha aktuális! :D üdv. Szilvi

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd jún. 20, 2006 8:39 pm 

Szasztok!
A szallag és matrica megtervezésének oldalvizén jó lenne valamiféle szórólap szerüséget is csinálni/csináltatni. Talán a kártyanaptár v. vmi ahoz hasonló jó lenne. Itt Tbányán és környékén is sok Fabiást látok, akikröl látszik, hogy igazi Fanok (madarat tolláról - Skodást Fabiájáról :lol: ) Arra gondoltam, hogy oda lehetne adni nekik (vagy ablaktörlö alá betenni), és valami meghívó, bemutatkozó szöveggel fellehetne hívni a figyelmet a Klubbunkra. Egy gondolatot megér az ötlet, nem :?: :idea:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd jún. 20, 2006 7:56 pm 
Site Admin

Laci 1.2 köszönjük a térképet! Az oldalon már megtalálható és bejelöltük rajta a benzinkutat!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd jún. 20, 2006 7:16 pm 

Szia Johnny. Örülök neki hogy tetszik az ötletem!Én benne vagyok amatricás dologban majd kiötlünk valami szupi logót!Most rávetem magam a szalag keresésére és ha sikerül legyártok egy párat de lehet,hogy nem jut mindenkinek ezért bocsi de nem tudom hányan jönnek atalira.Üdv imi.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd jún. 20, 2006 4:12 pm 
Site Admin

Autó: Fabia 1.4 16V 100Le
Szia Imi!
A szalagos ötletedet pártolnám, nekem tetszik a dolog.Én is gondoltam ilyesfélére.Az én ötletem az lenne hogy ki kellene találni valami logó féleséget, mint a cseh fábia clubbosok.Aztán ha megvan akkor melléírni a klub nevét és matricaként legyártatni.Persze ez lehet kicsit késöbb.Most tökéletes lenne a szalag.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd jún. 20, 2006 3:38 pm 
Site Admin

Kedves Szilvi! Elöször is engedd meg hogy téged mint fórumunk elsö nöi tagját, köszöntselek.Örülök hogy egy nöt is érdekelhet az ilyesmi.
Ami a találkozót illeti azt még mi sem tudjuk igazából, mert még mi is csak az elsön fogunk részt venni.Igaz ugyan hogy volt egy Fabia találkozó is Agárdon, de az elég csekély létszámmal jött létre.Ezen a Mezöhegyesi talin mindenféle skodák lesznek, nagy örömünkre Fábiák is.Éppen ezért én is, és szerintem mindenki aki el akar jönni várja már a találkozót.Ha esetleg van gondolatod ötleted, szivesen fogadjuk, és elöre is köszönjük!
További jó forumozást!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd jún. 20, 2006 2:37 pm 

Sziasztok! Látom nagy a készülödés a találkozóra. :D Írnátok róla pár sort, hogy milyen egy ilyen találkozó, nem ismerös a dolog. :( Köszönöm! Üdv. Szilvi

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd jún. 20, 2006 8:09 am 

Helló Johnny.A Tescó parkoló az M5 kivezetö szakaszán van?Ott ahol a nagybani piac?Szerintem Csabi nem biztos,hogy tud jönni.De ha jön akkor mi biztos egyyütt mennénk.De gondolom Antony is csatlakozik hozzánk(ha jön).Bandybbal már beszéltem róla,hogy csinálnék egy szalagot és rá írnám a club nevünket és felkötnénk az antennára úgy vonulnánk.Üdv Imi.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd jún. 20, 2006 7:54 am 

Szeva Bandyb!Szerintem ráérünk 9-fél10 körül talizni Makón.Én most a hétvégén megyek Gyulára egy picit pihenni,vasárnap hazafelé arra jövök és megkeresem azt a Mol kutat is.Makó Mezöhegyes kb 40km,ezt egy óra alatt böven meg tesszük.De addigra mindent kiderítek.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. jún. 19, 2006 9:43 pm 

Bocsánatot kérek minden Mezöhegyes VÁROS-i lakostól hogy városát le faluztam, de olyan kevés utcája van. :oops: Sajnos pillanatnyilag úgy fest a dolog, hogy én nem tudok elmenni Mezöhegyesre akkor. :cry: ÉS még egyszer bocsánat!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. jún. 19, 2006 9:13 pm 

Köszi Laci 1.2 az infót!Én járom az egész országot meg fogom keresni azt a Mol kutat ahol a gyülekezö lesz!De mint írtam beszéltem az egyik szervezövel de hakell még felhívom.Ezek szerint rád is számíthatunk?Remélem minél többen leszünk!!!!!!!!!Gyerünk gyerekek gyertek minél többen!!!Tök jó kis kirándulás lessz!Szeva. Imi.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. jún. 19, 2006 8:17 pm 

Üdv mindekinek!

Találtam térképet Mezöhegyesröl elküldtem a freemail címre. Egy benzinkút van a faluban. A honlapjukon kerestem a talit de nem szerepel.Reméljük, hogy csak még! Ha eljön az idö azért nem ártana ha tudna a település lakossága is róla. De ez nem a mi dolgunk. Remélem tudtam egy kicsit segiteni.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. jún. 19, 2006 8:08 pm 
Site Admin

Szerintem nem gond, Imi úgyis azt irta hogy veled útközben taliznánk, de mehetünk késöbb is, egy törzstag az törzstag :D tartsunk össze.Valahogy majd összehozzuk hogy mindenkinek jó legyen.Remélem Antoni is csatlakozik hozzánk.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. jún. 19, 2006 7:28 pm 

Akkor nem ha 3-kor indulok :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. jún. 19, 2006 7:23 pm 

Nekem minimum 5 óra kell hogy leérjek a 8 órás tali az nekem gáz.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 409 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra