Skoda Fabia Club fórum

Pontos idő: hétf. nov. 18, 2019 9:10 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: LPG.
HozzászólásElküldve: szer. okt. 30, 2019 11:06 pm 

hjano írta:
hubo44 írta:
magad javitod,van diag kabelod eš mien a telješitmeň benzinhez ôse hašonlitva eš a fodastaš?
A gázrendszerhez sajnos nincs sem kábelem sem szoftverem, csak benzines vezérlőhöz, de amit tudok, igyekszem magam megjavítani. Mikor az injektortekercs megszakadt akkor is meg tudtam állapítani a hibát és a helyét, de nem volt mire kicserélnem, ezért mentem szerelőhöz. Az meg berakott egy valahonnan kiszereltet, ami valószínűleg más teljesítményű volt, mint a többi, ezért nem igazán volt jó. A motor járása egyenetlen volt, így rendeltem egy komplett injektorsort, és azóta minden rendben.
A Landinál színekkel jelölik a különböző teljesítményű motorokhoz illő injektorokat. Az enyémben zölddel jelzett injektorok vannak, de amit betettek, azon nem volt rajta a jelzés, így meg sem lehetett állapítani, hogy milyen teljesítményhez készült.

a ohm/mot jo be tartani šok tipušnal a furatot lehet valtoztatni čerevel vad furašal.
ez a sívo šore, de id lehet a injektoret iš be lôni: https://youtu.be/rFOvX7J0wk0?t=1493

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szer. okt. 30, 2019 9:24 pm 

Autó: Fabia 1,4 16v BUD Kombi, Marelli vezérlő
hubo44 írta:
magad javitod,van diag kabelod eš mien a telješitmeň benzinhez ôse hašonlitva eš a fodastaš?
A gázrendszerhez sajnos nincs sem kábelem sem szoftverem, csak benzines vezérlőhöz, de amit tudok, igyekszem magam megjavítani. Mikor az injektortekercs megszakadt akkor is meg tudtam állapítani a hibát és a helyét, de nem volt mire kicserélnem, ezért mentem szerelőhöz. Az meg berakott egy valahonnan kiszereltet, ami valószínűleg más teljesítményű volt, mint a többi, ezért nem igazán volt jó. A motor járása egyenetlen volt, így rendeltem egy komplett injektorsort, és azóta minden rendben.
A Landinál színekkel jelölik a különböző teljesítményű motorokhoz illő injektorokat. Az enyémben zölddel jelzett injektorok vannak, de amit betettek, azon nem volt rajta a jelzés, így meg sem lehetett állapítani, hogy milyen teljesítményhez készült.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szer. okt. 30, 2019 12:20 pm 

feketete írta:

a gázos szereti megenni a szelepeket

de ez a solaš/mondaš lašan ki vesik.
a moštani redserek ha rendešen be van alitva akor nem egéti a selepeket.
a segeň keverék okozta mert ojanok vadunk emberek hod špolni eš sporolni hod kevešet bodasťon astan alä égtek a selepek.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szer. okt. 30, 2019 4:54 am 

Autó: Fábia I 1,2
hubo44 írta:
hjano írta:
hubo44 írta:
vanak it LPG-šek?
Igen! Vagyunk páran. Az enyémben 2007 óta benne van a gáz, de én 3 évesen vettem. Landi készüléket tettek bele, de 1* az egyik injektor tekercse megszakadt, akkor azt kicserélték, de nem volt normális. Németből rendeltem másik teljes injektorsort, azóta minden rendben, nincs vele semmi gondom. Csak tankolni kell, és megy.

a gázos szereti megenni a szelepeket

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: kedd okt. 29, 2019 9:39 pm 

hjano írta:
hubo44 írta:
vanak it LPG-šek?
Igen! Vagyunk páran. Az enyémben 2007 óta benne van a gáz, de én 3 évesen vettem. Landi készüléket tettek bele, de 1* az egyik injektor tekercse megszakadt, akkor azt kicserélték, de nem volt normális. Németből rendeltem másik teljes injektorsort, azóta minden rendben, nincs vele semmi gondom. Csak tankolni kell, és megy.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: kedd okt. 29, 2019 7:42 pm 

Autó: Fabia 1,4 16v BUD Kombi, Marelli vezérlő
hubo44 írta:
vanak it LPG-šek?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: LPG.
HozzászólásElküldve: kedd okt. 29, 2019 8:13 am 

vanak it LPG-šek?

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra