Skoda Fabia Club fórum

Pontos idő: kedd nov. 21, 2017 8:08 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 67 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: vas. jan. 11, 2015 5:17 pm 

Sziasztok!

Én is be szállnék kevés anyagival!

Üdv:Imre

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Hozzájárulás
HozzászólásElküldve: vas. jan. 11, 2015 5:03 pm 

Autó: Skoda Fabia Classic 1.4 MPI / 6Y3/ AQW
Sziasztok!

Olvasója (igaz, nem rendszeres) vagyok az oldalnak. Sajnálnám, ha megszűnne, mivel én is egy-két jó tippet kaptam innen (gondolok a fűtésproblémára, vízszintjelzőre, termosztátra, stb).

Hozzáértő és segítőkész "tagtársak" vannak, akik tanácsai sok Skodásnak hiányoznának. Ezért én most felajánlok (bármelyik lehetőségre) 1000 Ft-ot, mivel moderálásra, egyéb munkára sajnos nem vagyok alkalmas időhiány miatt.

Természetesen nem arra szeretném a tagokat buzdítani, hogy mindenki egy Mátyással szálljon be. Mindenki lehetőségeihez híven segítsen, hiszen pénzt/időt/utánajárást sprórolt mindenki, aki tanácsot kapott itt.

Köszönöm!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: vas. jan. 11, 2015 4:00 pm 
Moderátor

Autó: 2003. 1,2 12V AZQ
Természetesen, csatlakozom. :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: vas. jan. 11, 2015 12:05 pm 

Szerintem bármi megoldható ,még anyagilag is.Vagyunk itt egy jó páran hogy össze jöjjön a meg felelő összeg.Én bármelyik megoldásra nyitott vagyok,de a legjobb az lenne ha az oldal független lenne mint eddig is.Ez az üzemeltetés egyre kérdésesebb mivel a határidő egyre közeleg és az eredeti tulaj valószínűleg nem fog lépni semmit,ahogy eddig sem.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: vas. jan. 11, 2015 11:31 am 

Sziasztok!
Sajnos az oldalt régóta nem követem, de semmiképp sem szeretném, ha megszűnne, vagy elveszne az itt fellelhető rengeteg segítség, jó tanács, leírás, és közösség.
Mikor még aktívabb tag voltam, akkor is gond volt, hogy a tulaj magára hagyta az oldalt admin, moderálás, minden nélkül. Emiatt tartom nehézkesnek az engedély megszerzését.
Szerintem is a legjobb megoldás lenne egy .hu-ra végződő domain, tárhellyel, és egyben áttenni az egész oldalt (ha ez technikailag lehetséges). Nem tudom ennek milyen költségei vannak, de szerintem össze dobható lenne a kérdéses összeg. Ha esetleg van pontos kalkuláció a teljes procedúra költségéről, és az azt követő üzemeltetés költségeiről, akkor könnyebb lenne számolni, hogy a törzstagok, illetve áldozatot vállalók részéről milyen részben kellene, hogy hozzá járuljanak.
Ismervén az emberek reakcióit mindenki mindent ingyen akar, de ha kellő létszámú ember között oszlana meg a költség, akkor pár száz, vagy esetleg ezer forintot lehet többen tudnának erre a célra fordítani.
Tehát először egy konkrét pontos kalkuláció kellene.
És akkor még ott van a jelenlegi tulajdonos problematikája. Kicsit negatívan látom a dolgot, de ha azt mondjátok, hogy megoldható ez is, akkor elég sok esélye van túlélni az oldalnak megújult formában ezt a dolgot.
Vikman

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: vas. jan. 11, 2015 7:38 am 
Moderátor

Autó: Skoda Fabia Kombi Elegance 1.4 16V 74kW
Nekem szimpatikus ezmegmi tagtársunk ajánlata!
Szerény véleményem az, hogy a .hu domain is bőven megfelelne.
Adminisztrációban szívesen segítek! Sőt még a költségekben is részt tudnék vállalni!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Megszünik a Skoda Fabia Club Fórum?
HozzászólásElküldve: vas. jan. 11, 2015 7:09 am 
Moderátor

Autó: Skoda Fabia Kombi Elegance 1.4 16V 74kW
Szerintem időszerű lenne megbeszélni hogyan tovább!

http://www.plotip.com/domain/skodafabiaclub.com

2015.01.24-én lejár a honlap domain regisztrációja. Ez azzal jár, hogy ez a fórum megszűnik!

Lehetőségek:

1. Domain hosszabbítás, ennek költsége éves szinten 4-6 ezer forint. A webcím (http://skodafabiaclub.com) nem változna)

2.Érdemes lenne fontolóra venni "ezmegmi" nevü tagunk ajánlatát is:
"Fenntartom, amit a másikban írtam, ha van rá igény, átregisztrálhatjuk és az üzemeltetést bevállalom, ha akad, aki segít a fórum adminisztrációban.
Ha regisztrálunk hozzá új, .hu domaint azt bevállalom, de a .com átregisztrálása 6-7 rugó körül van (átreg+hosszabbítás 1 évre). A tárhely elfér, azt ingyen adom. A mostani tulajtól csak egy lemondó nyilatkozat kell, és majd az auth kód az átkéréshez, amit emailben kap meg, valamint hozzáférés a mostani adatokhoz, és gyorsan átállítható. "

3. Index Skoda orrmotor fóruma-ba csatlakozás:
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9015819

4. Prohardver Fabia topickjába csatlakozás: http://prohardver.hu/tema/skoda_fabia_t ... friss.html

5. Ingyenes fórumon folytatni: [(teszt jelleggel készítettem)Cím változna]
http://skodafabiaclub.freeforums.org

6. Facebook: www.facebook.com/skodafabiaclub

Egészítsetek ki ha valamit kifelejtettem volna.

A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára mumo vas. jan. 11, 2015 7:39 am-kor.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 67 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5

Időzóna: UTC + 1 óra