Skoda Fabia Club fórum

Pontos idő: pén. dec. 14, 2018 2:39 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 538 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. máj. 12, 2007 7:19 pm 

Antoni írta:
Sziasztok!

Megvolt az eredményhirdetés: a húgom NYERT!!! :P
Szóval megérte a sok fáradozást, mégegyszer köszi mindenkinek!!!

Gratula a húgodnak ! :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. máj. 12, 2007 6:27 pm 

Sziasztok!

Megvolt az eredményhirdetés: a húgom NYERT!!! :P
Szóval megérte a sok fáradozást, mégegyszer köszi mindenkinek!!!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: pén. máj. 11, 2007 9:52 pm 
Site Admin

Autó: Fabia 1.4 16V 100Le
Köszi az infót :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: pén. máj. 11, 2007 1:37 pm 

Üdv

Jhonny 1.4 Kösz a matricát megérkezett :roll:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. máj. 10, 2007 1:01 pm 

Sziasztok, szia Johnny!
Persze, hogy ismerem, mindenhol előfordul. Én is a munkám és a közlekedés során sok-sok emberrel találkozom, azok között is van mindenféle.
Teljesen egyetértek Veled, megéri a próbát. Csak a rossz tapasztalat miatt nem adtam oda egynek, a többiben "még bízom".
Haladunk, az a fő.
Sziasztok!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. máj. 09, 2007 4:02 pm 
Site Admin

Szia Judy!
Ebben is van igazság amit mondasz. Én azokra az emberekre gondoltam akikről már ránézésre látszik hogy mogorva, vagy olyan idegbeteg fajta. Biztos láttál már ilyet. Nem feltétlenül a kor vagy az öltözködés az ami alapján meg lehet állapítani ki milyen. Én is pozitívan állok a dologhoz, és egy próbát majdnem mindenki megér :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. máj. 09, 2007 10:08 am 

Szia Johnny!
Múlt héten egy fiatalember mellett álltam meg, aki épp beült a kocsiba, és odaadtam a zsórólapot, mondta, hogy a felesége kocsija, ő csak beáll vele a kapun (T betűs autó), de átadja neki, és megnézik az oldalt. Kedves, mosolygós volt. A munkahelyem előtt egy másik kb. korom beli úrnak is adtam, ő is köszönte, ő is kedves volt. Ezek számomra szimpi emberek. De nem biztos, hogy jó, ha ránézésre ítélek, lehet, hogy én tévedek, kár lenne valakit előre megbélyegezni. Remélem, a kedves emberek jönnek közénk. Várjuk őket.
Sziasztok!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd máj. 08, 2007 2:55 pm 
Site Admin

Szia Judy!
Hát, vannak ilyenek. Ezekre pedig tényleg nincs szükségünk. Én sem hagytam volna neki ott szórólapot, de valószínű amit én mondtam volna neki azt nem a kirakatban mutogatná...
Azért szeretném neked megköszönni hogy megpróbáltad, sose tudni. Én szélvédőre szoktam rakni, ritka a személyes meghívás. Persze volt már ilyen is. Érdemes kicsit megnézni az illetőt mielőtt az ember odamegy, voltam már úgy hogy elfogott a " NA NEEEEM" érzés. De úgy is hogy odamentem és elfogadta :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd máj. 08, 2007 2:37 pm 

Ja, Johnny!
Köszi, így sokkal jobb az oldal! Nekem legalábbis jobban tetszik.
Képzeld, ma találkoztam Mr. Mufurc-cal. Leparkoltam egy Fabia mellett, udvariasan üdvözöltem. Igaz, hogy épp egy nagy tárgyat akartak beerőszakolni az autóba, de nem akartam zavarni őket, csak kérdezni kezdtem, letehetem-e a szórólapot a nyitott csomagtartóba, hogy majd alkalomadtán elolvassa. De nem várta meg a mondatot, hanem balhézni kezdett, hogy nem ez a legalkalmasabb pillanat, kikapta a kezemből a papírt és földhöz vágta. Mondtam, hogy nem akartam kézbe adni, elég lett volna, ha azt modja, dobjam oda. Erre rám kiabált, hogy dobjam le. Mondtam, hogy tárgytalan, elnézést és viszont látásra.
A szórólapot nem hagytam ott, bocsi, de úgy éreztem, ilyenekre nincs szükségünk. Mi a barátokat gyűjtjük, nem az ellensége(se)ket.
A többség szerencsére kedvesen veszi el, lehet, hogy rögtön el is dobja, de legalább nem goromba. Én is mosolyogva adom át.
A zömét azért szélvédőre teszem, az a legbiztosabb!
Sziasztok!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd máj. 08, 2007 1:14 pm 

Sziasztok!
Jobbnál jobb ötleteket kapunk. Igaz Szilvi?
Pitbull, nem csodálom, hogy Veled nem kezdenek ki, te sem látszol éppen kertitörpének. Meg ez a "jó szokás" itt Pesten dívik. De jó duma volt az "életmentés".
Mukus! Oké a paprika spray. De nem bosszantó, hogy egy (mérsékelt) "fegyver" arzenállal kelljen az utcán közlekedned? Hogy újra morogjak: mindig csak a szemétnek van emberi-, alanyi-, állampolgári- stb. joga?
Te nem védheted meg a tulajdonodat, mert Téged hurcolnak meg. Fura világban élünk!
Már csak reménykedni tudok, hogy talán javul a morál. Bár nem tudom, a "nincs" javulhat-e.
Juszt sem hagyom magam elkeseríteni!!!
Legyetek vidámak és pozitívak.
Sziasztok!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. máj. 07, 2007 8:27 pm 

ÜDv.

Igaz nekem még nem volt dolgom soha ilyen ablakmosós szerencsétlennel, de ha lenne és belerúgna a kocsiba, rosszabb estben meghúzná, akkor jobb esetben nyúlnék a poróltóért, rosszabb esetben a csóri 67kg-mal készálnék és mérgemben megtaposnám, mert ha ő kárt tehet az autómban akkor én miért nem??
Hölgyek ha poroltót nem is,de gázsprét szerintem nyugodtan alkalmazhatnak, de van paprikaspré is, azt is megemlegeti :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. máj. 07, 2007 8:06 pm 

Sziasztok. Szerintem is szemétség ez az ablakmosós bolog, bár engem még sosem találtak meg ilyennel. A hölgyeknek azt tanácsolnám ha netán megrongálják az autót akkor azért érdemes kiszálni és az arcábanyomni egy poroltót. Azzal nem kell tul közelmenni hiszen 1-2m röl már hatásos és az emberke utána egy darabig nem lát semmit, maradandó sérülést nem okoz de azt többet nem felejti el! És ha a rendőrök megkérdezik hogy miért? Akkor nyugodtan lehet nekik mondani hogy úgy látszott mintha kigyulladt volna a haja és ez volt kéznél hogy megmentsétek az életét.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. máj. 07, 2007 3:51 pm 
Site Admin

Szia Judy!
Igen, mi változtattunk a fórumon, hogy mindig a legutolsó hozzászólás legyen legfelül. Ezt Antoni kérdezte, meg lehet-e oldani, és végül találtunk rá megoldást :D :D
A témához hozzászólva, ez a mosós trükk nem hangzik rosszul. Csak az a baj vele hogy ezek a k****gök mindig akkor akarják lemosni amikor zsír tiszta. Ebben az esetben választhatok megvárom míg összekeni ő, vagy összemaszatolom én. Nem tudom melyik a jobb, de én is jártam már így, egy órával kocsimosás után. Inkább nem részletezem a történetet...
A hajléktalanokkal sem tudsz mit csinálni, de azért az dúrva hogy végighuzza a kocsit. Én olyanról hallottam hogy belerugott az autóba mert nem volt hajlandó a vezető hölgy foglalkozni vele. Ez is érdekes miért csak a nőket kezdik ki. Le merem fogadni hogy egy 130 kilós kopasz mercisre rá sem mer nézni nehogy lemészárolja. Sajnos ez van, néha már csak úgy fogalmazok hogy ez a balkán.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. máj. 07, 2007 12:25 pm 

Sziasztok!
Kicsit eltűntem, de csak szabin voltam, már megy tovább a meló.
Nem gondoltam, hogy ilyen érdeklődést vált ki a tankolási morgolódásom!
Sifre! Ti változtattátok meg az oldal felépítését, vagy az én gépem vette végre tudomásul, hogy naponta ráklikkeltem az "újak előre" ikonra?
Szilvi! Megnéztem a Sifre által javasolt kis videót, de én nem merném megtenni. Egyszer láttam villamosról, amint egy tökrészeg hajéktalan - akit elhajtott egy autós, hogy nem vesz tőle Fedél nélkült - a markában tartott csapfelsővel (amire rá kell tenni a hideg v. meleg víz jelzéses tekerő gombot) végigkaristolta az induló autó oldalát. Nem tehetsz ellene semmit, mert ha rendőrt hívsz, addigra elmegy, nem tarthatod ott, meg nem verheted, mert Téged suhintanak meg, sőt még a többi autós is Téged ugat le, hogy miért tartod fel a sort.
Én azt csináltam, hogy miközben integettem, hogy nem kell, beindítottam a mosót-törlőt. Nem túl jó lezuhanyozni vele! Talán ez is elég. De ha betelefonálsz az ingyen hívható 112 számra, hogy hol vannak ezek, kimennek és elzavarják őket, mert veszélyeztetik a forgalmat.
Sziasztok!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd máj. 01, 2007 5:40 pm 

Sziasztok!
Lassan tényleg egy Klub élet kezd kialakulni.Mostanában nem volt időm irni, de azért olvastam a forumot.
A tankolással kapcsolatban,én Budaörsi Metrohoz járok,ott az áruházból ki helyezett pénztárosok vannak.Akik nem értenek a kút manipulálásához,másrészt még olcsobb a Tgazdaságos kútnál is.Egyébként a Gazdaságos a Mol-tól veszi az anyagott,én még minőségleg nem érztem különbséget,ha ott kellet tankolnom.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 538 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra