Skoda Fabia Club fórum

Pontos idő: szer. nov. 21, 2018 11:58 am

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 538 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: vas. ápr. 29, 2007 1:30 pm 

Köszi Sifre!!!! :lol: :lol: :lol: Ez nagyon tuti!!! :lol: :lol: Egyébként van egy kis poroltó a kocsimban. :lol: :lol: :lol:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: vas. ápr. 29, 2007 11:00 am 
Site Admin

Ezekben a helyzetekben ezt a megoldást ajánlom: :D :D :D

http://www.skodafabiaclub.com/letoltesek/videok/wash.mpg

Egy kis palack poroltó néhány ezer forintért beszerezhető. :D

Komolyabb megoldást sajnos nem tudok :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 28, 2007 12:48 pm 

Lenne egy kérdésem, hátha tud nekem valaki segíteni. Tudtok valami jó taktikát, a városban lévő pofátlan ablakmosók ellen??? Tegnap ketten is megtaláltak, de hiába küldtem el a fenébe, hogy ne nyúljon a szélvédőhöz, már ugye mosta is. Ja és annak ellenére hogy direkt mondtam neki, hogy egy fillért sem kap mert nem kértem hogy mossa le a szélvédőt, még pofátlanul oda áll ha végzett és várja a pénzt. Ha van vmi jó ötletetek írjátok már meg, mert ez kicsit kiakasztó. Legalábbis nekem az. Köszike!!! :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 28, 2007 12:45 pm 

Sziasztok!
Én is jártam már így. Pontosan nem emlékszem, de 50 fölött volt a liter és a pasi még erőltette kattanás után, mire mondtam neki, hogy ugyan már nem kellene erőltetni, mert így is kicsit durván több ment bele mint kellene, erre megsértődött. Még én voltam a hülye. Én most egy esso kútra járok, azzal eddig nem volt problémám. Illetve eddig nem vettem észre. :D A shell kutakkal az a bajom, hogy ott kell értetlenkedni a kutassal, hogy nem a legdrágábbat kérem és ezt csak sokadjára tudja felfogni. Nem értem miért kell erőltetni a dolgokat. Én fizetek, nem ők. Szal gáz ez az egész, de sajna kis emberek vagyunk ehhez....

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: pén. ápr. 27, 2007 10:01 am 

és most egész más:

én is tankoltam már sok helyen. Próbáltam a club petrolt, shell, mol, ritkán omw. Már egy jó ideje leragadtam a MOL-nál. Árban középkategória, eddig még nem vettem észre trükközést. Bár megvannak a bevált kutaim, általában nem variálom. Ez olyan benzinnek tűnik ami árban, és minőségben is elfogadható. A többi vagy túl drága és annyival nem jobb, vagy olcsó és sokkar szarabb a fogyasztás.
A tesco és auchan benzin olyan lehet mint a tesco gazdaságos ablakmosó, amit már a hibák topicban leírtam. Magyarán és világosan: szar :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: pén. ápr. 27, 2007 9:50 am 

Sziasztok!

Mindenkinek szeretném megköszönni segítségét, amit a szavazásban nyújtottatok. Sajnos előbb zárták le a szavazást - nem tudni miért, remélem nem valami buda dolog volt - mint ahogy meg volt hirdetve. Így húgom a 2. helyen végzett a közönség szavazáson. De még hátravan a zsűri döntése!
Mégegyszer köszi a támogatásotok!!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 26, 2007 1:47 pm 

Sziasztok!
Látom, sajna Ti is így jártatok. De ha nagyon tiszta, az azt is jelenti, hogy símábban folyik a tankba, ezért min. 57 liter fér a 45-ös tankba? Hülyeségeket beszélni szabad, de másokat hülyének nézni nem illik! Valóban nem számít, hogy kis kút, vagy nagy név, mert a tigrisek is szeretik lenyelni a naftát, de a kúp is azért áll a hegyén, mert tölcsérszerűen csurog el bennük a többlet üzemanyag. Állítólag egy perc a kutak átállítása, tehát ha nincs veled egy illetékes ellenőr, hiába jelented be őket, mire kijönnek, már rég visszaállították, és nem lehet megfogni a csalót. Nemrég a rádióban mondták, hogy próbavásárlásokat végeztek, és tízből nyolc kútnál elég durva volt a csalás. Csakhogy a törvényeink nem engedik meg, hogy hatalmas szégyentáblákon kihirdessék, kik csaltak. Miért a csalónak vannak mindig jogai? Neki semmi baja nem lesz, hát miért ne csinálná?
Én alapvetően pozitív vagyok, ezért kitartóan keresem tovább a becsületes kutat. Lehet, hogy kicsit drágább a benzin, de az az olcsóbb fogasztás. Sok sikert Nektek is!
Sziasztok.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 26, 2007 8:49 am 

Hali.Jó a téma én hatvani shell kúton tankoltam 50L -t a 45L-és tankba úgy hogy még nem világított a lámpám.
Furi mi?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 26, 2007 8:17 am 
Site Admin

Autó: Fabia 1.4 16V 100Le
Szia Judy!
Való igaz, vannak kutak ahol érdekesen pörög a számláló. Én is volt hogy kisérleteztem, kissebb kutakkal, többek közt az autóklubbal. Igaz hogy 10ft-al olcsóbb, cserébe viszont 80 km-el kevesebbet tudsz elmenni vele. De a tesco vagy auchan kutak sem jobbak. Ez a trükk. A nagy nevek között is van olyan ami hasonló tulajdonságokkal bíró üzemanyagot árul, kagyló logo alatt. De erre ők azt mondják ez azért van mert annyira tiszta a minősége hogy az ember hajlamos jobban nyomni, ezáltal pedig több fogy. Jó duma...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 26, 2007 7:13 am 

Sziasztok!
Tapasztalat: Ne dőlj be a reklámnak! Nagyon olcsó üzemanyag Óbudán, 261 Ft/liter.
Hátulütője: Több, mint egy literrel több az átlagfogyasztás, mint máskor. Kiszámoltam, csak 200 Ft-tal jött ki többre 100 km üzemanyagára. Kétszer is ez volt a tapasztalatom, többé nem kisérletezem vele! Nem szeretem, ha 1 l = 8 dl. A 45 literes tankba úgy tankoltam 50 litert, hogy még nem fütyült, tehét még minimum 7 liter volt benne! Elég érdekes ez a fizika.
Elkeserítő, hogy az embernek azt kell néznie, hol verik át kevésbé. És még az sem garancia az átverés ellen, hogy drágán dják. De csak találok valahol olyat, ahol mehfizethető és kb. 1 liter a liter.
Sziasztok.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 23, 2007 3:08 pm 
Site Admin

Szia Judy!

Vagyunk, vagyunk, csak most hogy itt a jóidő (remélem marad is) mindenki inkább gondolom a szabadban tölti az idejét :D , nagyrészt én is igyekszem ,bár nem mindig sikerül.
A közlekedéssel kapcs-ban teljesen igazad van, mindenki másra mutogat (tisztelet a kivételnek) de közben ő is követ el ezt-azt. Csak azt ugye nem veszi észre. Én már megszoktam. Tudod, ne előzz, ne dudálj KÜZDJ :D ahogy néhány kedves autóstárs csomagtér ajtaján olvasni lehet :D

Az infókat pedig köszi, én sajna nem hiszem hogy el fogok tudni jutni, mert, akkor már szerintem nagy fennforgás lesz a nyári tali miatt :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 23, 2007 9:18 am 

Sziasztok!
Mi van veletek, senki nem lógott hétvégén az oldalon? Ti is kertet ástatok, hogy nem értetek rá a klubbal foglalkozni?
Olvastam a Somma által ajánlott oldalt, hát nem semmi! Sokszor gondoltam én is, hogy ha lenne videóm, néha (sajnos gyakran) igen fura felvételeket készíthetnék a közlekedésről. Nálunk a KRESZ előírásai csak tájékoztató jellegűek (sokak szerint). És mindig az sértődik meg és háborodik fel, aki agresszív, szemét módon közlekedik. Fura világ!!!
Más:
Akit érdekel: Kánban (Baranya megye) májusban közelebbről még nem ismert időpontban Káni Kenyeres Nap lesz.
A Monostori Erődben június 29-július 01. Országos Péknapok az időutazás jegyében.
A Vajdahunyad várában augusztus 20-án Kenyérfesztivál lesz.
Bővebben: www.pekrend.hu
Sziasztok!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 21, 2007 10:43 am 

Szia Johnny!
Ha így van, nagy kár. Viszont szintén gratulálok!
Nem értem, mert tegnap 16 órakor még elég szépen vezetett! Sajna, hogy vége.
Mindenkinek kellemes pihit a maradék rövid hétvégére!
Sziasztok!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 21, 2007 10:38 am 
Site Admin

Szia Antoni!
Én sem találom sehol, viszont a blogban azt olvastam hogy péntek éjfélkor lezárult a dolog :(
Tudom sovány vigasz, de grat a második helyhez... :taps: :taps: :taps:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 21, 2007 10:05 am 

Szia Antoni!
Ma újabb kollégákat is izzítottam, de sem ők, sem én nem találom a szavazási tablót! Végignéztünk mindent, de nem volt sehol! SOS! Ha még tudsz, ma 12 óráig válaszolj. Köszi.
Sziasztok

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 538 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra