Skoda Fabia Club fórum

Pontos idő: hétf. jún. 18, 2018 6:59 am

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 513 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 23, 2007 3:08 pm 
Site Admin

Autó: Fabia 1.4 16V 100Le
Szia Judy!

Vagyunk, vagyunk, csak most hogy itt a jóidő (remélem marad is) mindenki inkább gondolom a szabadban tölti az idejét :D , nagyrészt én is igyekszem ,bár nem mindig sikerül.
A közlekedéssel kapcs-ban teljesen igazad van, mindenki másra mutogat (tisztelet a kivételnek) de közben ő is követ el ezt-azt. Csak azt ugye nem veszi észre. Én már megszoktam. Tudod, ne előzz, ne dudálj KÜZDJ :D ahogy néhány kedves autóstárs csomagtér ajtaján olvasni lehet :D

Az infókat pedig köszi, én sajna nem hiszem hogy el fogok tudni jutni, mert, akkor már szerintem nagy fennforgás lesz a nyári tali miatt :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 23, 2007 9:18 am 

Sziasztok!
Mi van veletek, senki nem lógott hétvégén az oldalon? Ti is kertet ástatok, hogy nem értetek rá a klubbal foglalkozni?
Olvastam a Somma által ajánlott oldalt, hát nem semmi! Sokszor gondoltam én is, hogy ha lenne videóm, néha (sajnos gyakran) igen fura felvételeket készíthetnék a közlekedésről. Nálunk a KRESZ előírásai csak tájékoztató jellegűek (sokak szerint). És mindig az sértődik meg és háborodik fel, aki agresszív, szemét módon közlekedik. Fura világ!!!
Más:
Akit érdekel: Kánban (Baranya megye) májusban közelebbről még nem ismert időpontban Káni Kenyeres Nap lesz.
A Monostori Erődben június 29-július 01. Országos Péknapok az időutazás jegyében.
A Vajdahunyad várában augusztus 20-án Kenyérfesztivál lesz.
Bővebben: www.pekrend.hu
Sziasztok!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 21, 2007 10:43 am 

Szia Johnny!
Ha így van, nagy kár. Viszont szintén gratulálok!
Nem értem, mert tegnap 16 órakor még elég szépen vezetett! Sajna, hogy vége.
Mindenkinek kellemes pihit a maradék rövid hétvégére!
Sziasztok!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 21, 2007 10:38 am 
Site Admin

Szia Antoni!
Én sem találom sehol, viszont a blogban azt olvastam hogy péntek éjfélkor lezárult a dolog :(
Tudom sovány vigasz, de grat a második helyhez... :taps: :taps: :taps:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 21, 2007 10:05 am 

Szia Antoni!
Ma újabb kollégákat is izzítottam, de sem ők, sem én nem találom a szavazási tablót! Végignéztünk mindent, de nem volt sehol! SOS! Ha még tudsz, ma 12 óráig válaszolj. Köszi.
Sziasztok

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 21, 2007 7:26 am 

AKI TUD, KÉREM, HOGY MÉG A HÉTVÉGÉN SZAVAZZON! Nagy szükség lenne rá, mert kicsit lemaradt tegnap a leányzó:) és lassan itt a vége... http://www.fehervarradio.hu/index.php?pg=media404_hu lap alja, Patay Mária. Ha lehetséges adjátok tovább ismerőseiteknek is! Köszi szépen az eddigi, meglehetősen nagy támogatást is:)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 19, 2007 4:54 pm 
Site Admin

Oké Judy!
örülök hogy odaért azért az emil :D ezután majd a citromail-t használom :D
Köszi mégegyszer....
Talival kapcsolatban pedig jól tudod, tavaly csak a Várgesztesi volt mint első, a klub történetében, most volt a második az erődben, és a harmadik még időben is és helyileg is függőben van, amint fix lesz, fennt lesz az oldalon :D
A Mezőhegyesi egy jó kis kirándulás volt és így lesz idén is, akinek lesz kedve az velünk tart :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 19, 2007 2:57 pm 
Site Admin

Mártika írta:
Sziasztok !
Antoni szavazat leadva !!
Olvastam hogy a 2. tali időpontja juliusban lesz. Sajnos én nagyon függök a munkahelyem miatt ami közbe szólt az első taliba is ,de nagyon remélem hogy a másodikon ott tudok lenni.Sztéboy írta hogy jul.21-én lenne.Nekem már megvan a beosztásom agusztus végéig és jul.21 nem dolgozom.Ha nem változik addig az időpont akkor én 100% hogy ott leszek!!

Helló!
Nagyon örülünk ha te is csatlakozol a Mezőhegyesre tartó csapathoz, de a július 21-i a Skoda Orrmotor Fanclub szervezésében történik, nem a miénk. :D
A miénk is valószínűleg július környékén lesz, de arról még nincs ponos időpont. Amint meglesz, az oldalra is feltesszük.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 19, 2007 2:53 pm 

Szia Judit!
Szerintem valami kis félreétrés van, mert Sztéboy a múlt évi Skoda tálálkozóról értesített, illetve, hogy idén is lesz. De az nem a "mi klubunk" találkozója, hanem össznépi. Vagy félreértelmeztem? A gelériában néztem a képeket, és ott Octavia-k is voltak.
Meg ahogy hallottam, tavaly csak egy Fabia Klub találkozó volt, az is Várgesztesen. Erősítsetek meg, mert nem akarok kimaradni semmiből!
A választ már csak holnap látom, mindjárt megyünk haza. Jó pihit mindenkinek. Sziasztok!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 19, 2007 2:15 pm 

Sziasztok!

Antoni gratulálok a hugodhoz és az eredményéhez. Hétfő óta én is szavazok.
Első pillanatban megörültem a jul. 21. találkozónak,azért is mert relatív közel lesz Mezőtúrhoz. Azóta kiderült, hogy ebben az időben Erdélyben leszek táborban. De remélem lesz majd több alkalom ahol találkozhatunk. Nem tudom érdekel- e benneteket, hogy augusztus végén Mezőtúron nagy rendezvény van minden évben, a Túri vásár. A népművészettől,a kultúrális rendezvényekig, a birkapörköltig minden megtalálható ilyenkor.Ajánlom ezt akár családi programnank akár találkozó céllal is. Gyógyfürdő, Köröspart és még amit akartok. Na mára ennyit, visszatérek a munkámhoz üdv mindenkinek
Judit

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 19, 2007 12:49 pm 

Sziasztok !
Antoni szavazat leadva !!
Olvastam hogy a 2. tali időpontja juliusban lesz. Sajnos én nagyon függök a munkahelyem miatt ami közbe szólt az első taliba is ,de nagyon remélem hogy a másodikon ott tudok lenni.Sztéboy írta hogy jul.21-én lenne.Nekem már megvan a beosztásom agusztus végéig és jul.21 nem dolgozom.Ha nem változik addig az időpont akkor én 100% hogy ott leszek!!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 19, 2007 12:44 pm 

Szia Johnny!
Valami gubanc volt a gépemmel, de a kollégám gépén be tudtam lépni, és onnan lementettem, illetve kinyomtattam. (14,30-kor sikerült.) Úgy látszik, a céges rosszabb, mint a citromail. Ha lehet, ezen értesíts, ha van valami. Köszi.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 19, 2007 10:07 am 

Szia Johnny!
Sajnos nem kaptam meg a küldött e-mailt, pedig már11 óra elmúlt, ennyi idő alatt a csigabiga postásnak is ide kellett volna érnie.
Kérlek, küldd el újra! Előre is köszi!
Antoni! Vezetünk!!!!!! Csak így tovább, rajtunk nem fog múlni! (Illetve remélem fog!)
Sziasztok!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 19, 2007 7:52 am 

Köszi lányok-fiúk továbbra is a támogatást. Most már ismét ő az első:)

Az új és a régi matrica között csak az uw és a com a különbség? Nekem még a régi van...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. ápr. 18, 2007 7:31 pm 
Site Admin

Szia Judy!
Elküldtem emil-ben csatolva a szórólapot. Köszi szépen a terjesztést :D és hogy foglalkozol a kérdéssel :D

Antoni, szavazat leadva :D

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 513 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra