Skoda Fabia Club fórum

Pontos idő: kedd nov. 21, 2017 8:17 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 102 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: vas. jan. 27, 2008 11:10 am 

Üdv!

Két napja vagyok boldog tulajdonosa, egy Fabia Giftnek.
Nagyon tetszik! Egy Suzuki Swift-et (Új) adtam érte, meg némi casht.
A Dizeles motorhang nekem is megvan, de nekem bejön.
A kuplung nagyon finom, és ami külön tetszik, hogy meleg motoral a Suzukival könnyen lefuladtam, de ezzel nem. Kuplungkattanás nekem nincs. Igaz, még 60 km van csak benne. Suzuki után az egész annyira nagyautós. A hátramenet nekem még szokatlan, eddig csak Suzukim volt, igy szokni kell, hogy az egyes mellet van.
Eddig max. 80-al mentem vele. Nem akarom még nagyon terhelni.
A gyári mp3-as CD-t viszont még nem nagyon értem, nincs valahol leirás róla? Magyarul! Kaptam leirást hozzá, de a Magyart kifelejtették belöle. Elöre is kösz.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. dec. 29, 2007 1:18 am 

Szasz!

DT-nek üzenném, hogy a dízeles hang a hengerenkénti négy szelepes benzineseknél általános, főleg most hidegben hallható nálam is. A céges off G Astra 1.4 twinport on hangja hasonló. Kövér gáznál szintén jön a kopogó hang. A kuplung viszont nem kattan!

Árpi

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: pén. dec. 07, 2007 3:07 pm 

Sziasztok!

Kell egy ellenvélemény is. :) A Fabia I-ből nekem kizárólag az 5 ajtós tetszett, a Combi és a Sedan nem jött be (értelemszerűen a fenekük...). Most egy új Fabia II-esem van. Mivel ez van, nem fogom azt írni, hogy nem tetszik. Miért is vettem akkor, ugye? :) Tetszik de tényleg más. Már bevált formavilágú autókra hajaz. Az "ő autójukra" is pl... :)

Na de a lényeg: belül tágas, csomagtérben elég jó, és az eddigi autóimhoz képest fürge, bár még nagyon fiatal. Szóval én megszerettem.

Ami zavar: olyan "dízeles" a motorja, és a kuplung néha kattan egyet. Ez lehet mind gyermekbetegség is, ezt nem tudom, ennyire nem értek hozzá. Majd a szervíz érteni fog, mert megnézetem ezt velük.
Vagy nem érdemes? Minden új Skodának ilyen darálós a hangja? És kattog a kuplungja? :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. szept. 24, 2007 12:26 pm 

Sziasztok!

Az osztrák honlapon már bő info látható az új kombiról, a mellékelt linkről pedig az angol nyelvű katalógus is letölthető.
http://new.skoda-auto.com/SiteCollectio ... G_0907.pdf

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. szept. 19, 2007 1:40 pm 

A kombi az nekem is tetszik, de ez az első sorozatban is nagyon szép(nekem is ilyen van). De szerintem megérdemelt volna az új Fabia egy másabb orrot. Kicsinyesség volt lemásolni a Roomster-ről. Ez van. :?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. szept. 19, 2007 7:54 am 

Szia Sifre!
Ez valóban jó, még eddig combit nem láttam!
Remélem, a többi nézete sem rosszabb, akkor nincs baj.
Szia.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd szept. 18, 2007 4:50 pm 
Site Admin

A kombi nekem tetszik. Elég jól eltalálták a formáját:

Kép

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd szept. 18, 2007 7:06 am 

Sziasztok!
Nekem sem tetszik a 2-es Fabia, engem is a Suzukira emlékeztet. A régibe szerettem bele, és az ember nem váltogatja a szerelmeit!
A Roomstert kipróbáltam, szerintem vezetni pontosan olyan, mint a mienket, de amikor be akartam szállni, az ajtó hülye hegyes sarka majdnem kiszúrta a szemem. Persze, aki magas, azt nem éri ilyen baleset, de nekem az sem tetszik. Azt mondták, repülőgép kabin ablakot stilizál. Én konzervatív vagyok, és szeretem, ha az autó autó formájú, a repülőgép meg repülő formájú, nem kell egymást majmolni.
Különben a Combihoz képest szerintem sokkal kevesebb is a hely benne. Jó lenne, ha legalább a combit nem rontanák el, de valószínűleg kevés rá az esély.
Sziasztok.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. szept. 15, 2007 8:43 am 
Site Admin

Én a Roomsterrek már megbarátkoztam, úgyhogy az elejével nincs bajom, viszont hátulról nézve olyan érzésem van hogy eléggé elkapkodták, túl hirtelen lett vége az autónak...
A kombiról lehet már látni képeket, és ott valahogy jobban összeállt a formaterv.
A belseje viszont szerintem elég jól sikerült, bár nekem a világos dizájn nem annyira jön be, de feketében tetszik. Csak azt nem értem, hogy a szellőzés kezelőpaneljét miért tették felülre...
De ízlés dolga, egyre több új Fabiát látni az utakon, szóval sokaknak úgy tetszik ahogy van, és mivel a lemezek alatt nem sok változás történt, remélhetőleg mentes lesz azoktól a bosszantó gyermekbetegségektől, amik a Fabia I-et sujtották az első években.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. szept. 15, 2007 7:36 am 

Az én véleményem is az hogy az 1es fábia szebb. Talán a belső ami jol sikerült a 2be.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: vas. szept. 02, 2007 6:41 pm 

Helló!
Öszintén szólva nekem nem tetszik az új Fabia.Szerintem nagyon SUZUKIs lett!Főleg oldalnézetből.Az Ies Fabia sokkal szebb!!!!
Üdv:Hpetya

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Fábia II (2007)
HozzászólásElküldve: szomb. szept. 01, 2007 5:23 pm 

Fábia II-vel kapcsolatos észrevételek,tapasztalatok,dicséretek,kritikák,stb (Minden a II-es Fábiáról.)

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 102 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Időzóna: UTC + 1 óra