Skoda Fabia Club fórum

Pontos idő: vas. nov. 19, 2017 2:12 am

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 31 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: "automata" csomagtérajtó
HozzászólásElküldve: szomb. nov. 11, 2017 11:33 am 

skdfb2008 írta:
Sziasztok,

Van valakinek leirasa arrol hogyan kell csomagterajto teleszkopot cserelni? Van valami trukkje hogy ne torjek le semmi pockot kampot muanyag elemet? SkodaFabia Mk2 2008 kombi.

köszi

Valami šôpru ňelel tamazd ala bistoš a mi bistoš.

https://www.youtube.com/watch?v=VSLcsBzCuSY

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szomb. nov. 11, 2017 8:07 am 

Autó: Skoda Fabia 2008
Sziasztok,

Van valakinek leirasa arrol hogyan kell csomagterajto teleszkopot cserelni? Van valami trukkje hogy ne torjek le semmi pockot kampot muanyag elemet? SkodaFabia Mk2 2008 kombi.

köszi

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: csüt. feb. 25, 2016 6:58 pm 

Autó: Fabia Best
Peti1.4 írta:
Sziasztok hol tudok be szerezni olyan rugót ami fel nyitja az ajtót?
Helló itt: http://skodapatika.hu/shop_search.php?s ... zk%C3%B3p+ találsz magadnak.Én krosnót vettem az enyémbe kb jó 1 éve eddig tökéletes,de ha sok pénzed van rá akkor van itt gyári is!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: csüt. feb. 25, 2016 6:06 pm 

Autó: skoda fábia kombi
Sziasztok hol tudok be szerezni olyan kis rugót a teleszkópra ami fel nyitja az ajtót?

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Peti1.4 csüt. feb. 25, 2016 8:22 pm-kor.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. jún. 10, 2013 7:20 pm 

Autó: 2003. Fabia Fashion 1.2 6v 40Kw AWY
Köszönöm a segitséget akkor nézek ilyen kis rugót!

Üdv:Feri

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. jún. 10, 2013 10:05 am 

Feri06 írta:
Sziasztok!

A linken lévő gázteleszkóp (kuzbi13 árulja)alkalmas arra a célra,hogy amikor kinyitom a csomagtér ajtót a mikrókapcsolóval vagy belülről a karral,akkor nem is kell segíteni neki magától felnyílik az ajtó?
Válaszotokat előre is köszönöm!

Szia!
Maga a teleszkóp nem fogja neked magától felnyitni a csomagtér ajtót.Ezen a videónhttp://www.youtube.com/watch?v=_QRFfw5CDWYléthattó kis kék rugóval azonban már képes lesz arra a műveletre amit szeretnél.
Volt már régebben link a fórumon hogy hol lehet és milyen fajtákat kapni,de ha lentebb olvasol akkor találsz is rá megoldást.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: vas. jún. 09, 2013 9:55 pm 

Autó: 2003. Fabia Fashion 1.2 6v 40Kw AWY
Sziasztok!

A linken lévő gázteleszkóp (kuzbi13 árulja)alkalmas arra a célra,hogy amikor kinyitom a csomagtér ajtót a mikrókapcsolóval vagy belülről a karral,akkor nem is kell segíteni neki magától felnyílik az ajtó?
Válaszotokat előre is köszönöm!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: vas. dec. 09, 2012 11:14 am 

a linken lévő is vika -t árul, egyébként ez a legolcsóbb mindenütt, de vaterán tényleg a legolcsóbb

mumo írta:
zippair írta:
Sziasztok,

tudnátok javasolni egy utángyártott teleszkóp típust, amit érdemes megvenni? A VIKA használattól függetlenül bír csak pár évet?

Helló én a Vaterán vettem kuzbi13-tól. Nála volt a legolcsóbb. Ő Skoda alkatrészekkel kereskedik.Érdemes tőle vásárolni.
Tavaly óta tökéletesen működik a teleszkóp. Majd letépi az ajtót amikor felnyitom. Ezt vettem:
http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_felszereles_szemelygepkocsi/karosszeria/motorhaz_csomagtarto_fedel/skoda_fabia_csomagter_ajto_teleszkop_5_ajto_1676673224.html

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: vas. dec. 09, 2012 9:09 am 

Sziasztok,én tavaly vettem teleszkópot 9000ft volt a kettő,triscan márkával, gőzöm sincs ez egyáltalán márka e.De elég jól birja bár mintha kicsit most már gyengült volna,de lehet csak a hideg miatt.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: vas. dec. 09, 2012 7:26 am 
Moderátor

Autó: Skoda Fabia Kombi Elegance 1.4 16V 74kW
zippair írta:
Sziasztok,

tudnátok javasolni egy utángyártott teleszkóp típust, amit érdemes megvenni? A VIKA használattól függetlenül bír csak pár évet?

Helló én a Vaterán vettem kuzbi13-tól. Nála volt a legolcsóbb. Ő Skoda alkatrészekkel kereskedik.Érdemes tőle vásárolni.
Tavaly óta tökéletesen működik a teleszkóp. Majd letépi az ajtót amikor felnyitom. Ezt vettem:
http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_felszereles_szemelygepkocsi/karosszeria/motorhaz_csomagtarto_fedel/skoda_fabia_csomagter_ajto_teleszkop_5_ajto_1676673224.html

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. dec. 08, 2012 9:49 pm 

Én most raktam fel egy 'noname' párocskát, elég durva és erős (egyenlőre). Ami feltűnt hogy kvázi egy is megtartaná az ajtót és mivel kettő van így feltehetőleg tovább bírják, szerintem az a 3 ezres meg ér egy próbát a vika-val is...

zippair írta:
Sziasztok,

üdv, zipp....

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szomb. dec. 08, 2012 1:24 am 

Sziasztok,

üdv, zipp....

hugyecz írta:
Én is a nyáron cseréltem bár nem vikát vettem hanem majdnem gyárit de nekem is marha erős volt most már azért picit gyengült. Semmiképp nem tenném vissza a régit az újjal hiszen a régi miatt hamarabb tönkremegy az újj, pont fordítva kell csinálni a jobbik régit félreteszed és mikor az eggyik új kiereszti a gázt lessz még egy közel azonos erősségű szetted, ezt csináltam én is. Sajnos a vika 1\2 -1 évet szokott bírni.
gstibb írta:
Pomi írta:
Sziasztok!
Most cseréltem le a két gázrugós kitámasztót, de az újak túl erősek. Nyitáskor keményen felugrik, csukáskor nem mindig záródik rendesen.
Kérdésem: lehet ezeket állítani valahogy, vagy az idő majd "megoldja?

Az egyik helyére tedd vissza a gyárit, míg szét nem tépi az ajtóban lévő kábelköteget. Most az enyém is ilyen. Egy gyári, egy vika :?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. feb. 15, 2012 4:54 pm 

Én is a nyáron cseréltem bár nem vikát vettem hanem majdnem gyárit de nekem is marha erős volt most már azért picit gyengült. Semmiképp nem tenném vissza a régit az újjal hiszen a régi miatt hamarabb tönkremegy az újj, pont fordítva kell csinálni a jobbik régit félreteszed és mikor az eggyik új kiereszti a gázt lessz még egy közel azonos erősségű szetted, ezt csináltam én is. Sajnos a vika 1\2 -1 évet szokott bírni.
gstibb írta:
Pomi írta:
Sziasztok!
Most cseréltem le a két gázrugós kitámasztót, de az újak túl erősek. Nyitáskor keményen felugrik, csukáskor nem mindig záródik rendesen.

Az egyik helyére tedd vissza a gyárit, míg szét nem tépi az ajtóban lévő kábelköteget. Most az enyém is ilyen. Egy gyári, egy vika :?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. feb. 15, 2012 3:53 pm 

Pomi írta:
Sziasztok!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. feb. 15, 2012 2:15 pm 

Vika? Az ilyen gagyi sajnos.

Pomi írta:
Sziasztok!

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 31 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra