Tartalomjegyzék Skoda Fabia Club fórum
Vissza a főoldalra

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

EPC HIBA

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Társalgó
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Kovabe

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 20, 2012 5:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok tegnap sikerült feltehetöen urrálenni a bajon. Egy skodaszervizes haver megnézte az autot (szerelgetet is), folytoszelep tisztittás illetve a légnyomás és hömérö tisztittás, majd változás hiányában üzemanyagnyomás mérés. 3baros szüröm van és fel is nyomja a rendszert majd ahogy megáll a szivattyu abban a pillanatban visszaesik 1,5barra a nyomás és valoszinü hogy ez okozza a problémámat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kovabe

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 26, 2012 6:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia A folytoszelep relativ tiszta, enyhén kormos, az alapbeállitás alatt mit értesz???
Csabaa írta:
Kovabe írta:
Sziasztok
Egy olyan kérdésem lenne hogy van egy 1.4 16V BBZ fabiam és ha nagy zökkenobe megyek akkor világit az EPC mig újra nem indittom illetve idönként le is fullad de egyböl újra indul. Gondoltam hogy esetleg üzemanyagszürö, vagy lehet hogy csak valami csatlakozásihiba?? Illetve álltalában csak akkor jelentkezik a hiba hogyha kevés az üzemanyag (10L), de egyszerüen nem jövök rá mi a hiba. Hibakodolvasoval is olvastam és azt irta hogy alacsony üzemanyag vagy légnyomás érték de akkor most hol keressem a hibát? Esetleg a légnyomásra van valami alapérték mert probálgattam légszürö nélköl de akkor is ugxan az az értéket mutatta (32kPa). Elöre is köszönöm

szia
A folytó szelep tiszta? kapott alapbeállítást?
Vissza az elejére
Csabaa

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 26, 2012 7:15 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kovabe írta:
Sziasztok
Egy olyan kérdésem lenne hogy van egy 1.4 16V BBZ fabiam és ha nagy zökkenobe megyek akkor világit az EPC mig újra nem indittom illetve idönként le is fullad de egyböl újra indul. Gondoltam hogy esetleg üzemanyagszürö, vagy lehet hogy csak valami csatlakozásihiba?? Illetve álltalában csak akkor jelentkezik a hiba hogyha kevés az üzemanyag (10L), de egyszerüen nem jövök rá mi a hiba. Hibakodolvasoval is olvastam és azt irta hogy alacsony üzemanyag vagy légnyomás érték de akkor most hol keressem a hibát? Esetleg a légnyomásra van valami alapérték mert probálgattam légszürö nélköl de akkor is ugxan az az értéket mutatta (32kPa). Elöre is köszönöm

szia
A folytó szelep tiszta? kapott alapbeállítást?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kovabe

HozzászólásElküldve: Szomb. Márc. 24, 2012 8:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Vissza az elejére
sanya80

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 04, 2012 9:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsola írta:
Igen az volt gond! brutál 1900 pezo volt.
És probára egy vw böl gyors átdobtam egyértelmü lett a hiba, csak vigyázni kel mer a boltbol pont egy selejttet sikerült elöször elhoznom, szerencsére 5 perces az ut.

sanya80 írta:
Zsola írta:
Sziasztok!

Tegnap jártam én is igy hogy egyszerüen csak ki jelzet az EPC ikon és nincs féklámpám. Viszont le vettem és mikor visza tetem a csatlakozot azota egyfojtába villágit a féklámpa, ez akor egyértelmüen kapcsoló hiba jó gyanitom?
Szia, igen az.
Na mondok neked valamit,én is hibásat hoztam el de mondta az autós boltos hogy vigyem el mert ez igaz használt de jó.Vissza vittem mert nem működött,és mondta hogy 5-ös golfba futott 100-ezren felül.Na akkor én mondtam hogy mondhatta volna ezt hamarabb is,mert akkor nem viszem el.Mert szombaton nyittatam vele ki az autós boltot,mert nem vágok neki egy utnak fék lámpa nélkül este.
Vissza az elejére
Zsola

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 04, 2012 4:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen az volt gond! brutál 1900 pezo volt.
És probára egy vw böl gyors átdobtam egyértelmü lett a hiba, csak vigyázni kel mer a boltbol pont egy selejttet sikerült elöször elhoznom, szerencsére 5 perces az ut.

sanya80 írta:
Zsola írta:
Sziasztok!

Tegnap jártam én is igy hogy egyszerüen csak ki jelzet az EPC ikon és nincs féklámpám. Viszont le vettem és mikor visza tetem a csatlakozot azota egyfojtába villágit a féklámpa, ez akor egyértelmüen kapcsoló hiba jó gyanitom?
Szia, igen az.
Vissza az elejére
sanya80

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 02, 2012 7:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsola írta:
Sziasztok!

Szia, igen az.
Vissza az elejére
Zsola

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 02, 2012 2:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Vissza az elejére
dombi7

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 25, 2011 8:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nézd meg, hogy működik-e a féklámpád!
Legtöbbször a féklámpakapcsoló okozza!

http://www.skodafabiaclub.com/technikaisegitseg/feklampakapcs/feklampakapcs.php
Vissza az elejére
colos76

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 25, 2011 6:40 pm    Hozzászólás témája: EPC HIBA Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok fábiám van 1.2 6 éves és 2 napja kiirta az EPC hibát de nem csinál az auto semmit ugyan ugy megy indul rendessen nem dadog van alapjárat minden olyan amilyennek lenni kell. Egy kis segitséget kérnék mit nézek meg vagy mi lehet a gond? A segitséget elöre is köszönöm
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Társalgó Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.